پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۹

خوابگاه دانشکده سنقر تجهیز شد/ پنجره های خوابگاه مفتح دو جداره شدند

پاشایی

رئیس اداره امور خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در خصوص تجهیز خوابگاه دانشکده سنقر گفت: بعد از نشست معاون فرهنگی و دانشجویی با دانشجویان ابن دانشکده و اعلام نیاز به تغییرات اساسی در خوابگاه دانشکده سنقر توسط دانشجویان، سریعا پیگیر مصوبات آن نشست شدیم و امکانات مورد نیاز را خریداری کرده و خوابگاه را تجهیز کردیم.

به گزارش مفدا کرمانشاه، منصور پاشایی رئیس اداره امور خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به پیگری های شورا صنفی و نشست معاون فرهنگی و دانشجویی با دانشجویان دانشکده سنقر گفت: پس از دریافت لیست تجهیزات و امکانات مورد نیاز اقدام به خریداری آنها کرده و در خوابگاه سنقر مستقر کردیم.

وی افزود: امکاناتی همچون ماشین لباس شویی، جارو برقی، سیستم های کامپیوتر، فرش و ... مد نظر دانشجویان بود که تقریبا تمام آنها به خوابگاه سنقر فرستاده شدند.

پاشایی همچنین در خصوص تغییرات و بهسازی خوابگاه های مفتح پسران و دختران نیز اظهار کرد: جهت بهره وری و کاهش مصرف انرژی تمامی پنجره های خوابگاه مفتح به پنجره های دو جداره تغییر یافت.

وی تصریح کرد: نما سازی خوابگاه مفتح پسران و تجهیز خوابگاه مفتح دختران به وسایل پارک از دیگر اقدامات اداره خوابگاه ها در یک ماه گذشته بوده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.