پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۵

استارت آپ دیدنو سلامت در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه آغاز به کار کرد

ديدنو

رویداد استارت آپ دیدنو در سلامت با حضور جمعی از دانشجویان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در دانشکده بهداشت شروع به کار کرد.

به گزارش مفدا کرمانشاه، دکتر محمد رضا غلامی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در مراسم افتتاحیه این رویداد دو روزه عنوان کرد: نگرش ما باید نسبت به فضای کسب و کار کمی تغییر کند و با توجه به موضوع کارآفرینی باید بتوانیم دانش خود را وارد فضای کسب و کار کنیم.

وی افزود: دانشجویان ما باید این هنر را بیاموزند که بعد از فارغ التحصیلی بتوانند از دانشی که آموخته اند در فضای اجتماع بهره ببرند و فقط به دنبال استخدام شدن نباشند.

غلامی با اشاره به اینکه هیچ بن بستی وجود ندارد، افزود: ما باید بتوانیم این مهارت را کسب کنیم که اگر در بن بستی قرار گرفتیم خودمان راه کار بسازیم.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ابراز امیدواری کرد: دانشجویان بتوانند در این دوره دو روزه که با حضور اساتید برجسته برگزار می شود، نگرش درستی نسبت به کارآفرینی پیدا کنند و آینده خود را بهتر از گذشته رقم بزنند.

در ادامه حجت السلام والمسلمین جواد افشار مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با شاره به روایت" خدا لعنت کند کسی را که معاش خودش را بر گردن دیگران بیندازد"، افزود: ما باید نیاز های خودمان را خودمان تامین کنیم.

وی تصریح کرد: مشکل اشتغال به عنوان یک مشکل اصلی در جهان دیده می شود و آمار بیکاری نیز در استان کرمانشاه بسیار زیاد می باشد لذا باید با به کار گیری توانایی هایی جوانان برای خود و مردم نیز اشغال ایجاد کنیم و مشکلات را خودمان حل کنیم.

احسان صادقی رئیس دانشکده تغذیه گفت: حاصل آموزش و پژوهش را باید به عمل تبدیل کنیم.

وی افزود: تقریبا روزانه 17 هزار مقاله در سطح دنیا تولید می شود که یک هزارم آن کاربردی است و یک دهم آن می تواند تولید به ثروت بشود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.