جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۴

در مجتمع فرهنگی تفریحی وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی مشهد؛

دومین روز از چهارمین دوره "مشاعره سلامت" برگزار شد

پورحسيني-مشهد

دومین روز از چهارمین دوره "مشاعره سلامت" در مجتمع فرهنگی تفریحی وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی مشهد، روز پنجشنبه ۲۲ آذر ماه پیگیری شد.

به گزارش مفدامشهد، دومین روز از چهارمین دوره "مشاعره سلامت" در مجتمع فرهنگی تفریحی وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی مشهد، پنجشنبه ۲۲ آذر ماه پیگیری شد.

 علاوه بر برگزاری نشست کارشناسان دانشگاهی جشنواره بین‌المللی سیمرغ که در سالن ماه مجتمع، برای دومین روز پیاپی پیگیری شد و در آن به سوالات و مشکلات کارشناسان در خصوص نحوه ثبت نام  در سامانه جشنواره پاسخ داده شد، در بخش مسابقه مشاعره سلامت ابتدا مسابقه تیم "I "  متشکل از دانشگاههای تبریز، آبادان و شاهد، که قرار بود  روز گذشته با هم به رقابت بپردازند برگزار شد،که در پایان تیم آبادان با کسب ۸۵ امتیاز به دور بعد صعود کرد و در این گروه دانشگاه علوم پزشکی تبریز از دور مسابقات خارج شد.

  

مسابقات مشاعره با مشاعره تیم های گروه دوم به سرگروهی شیراز و دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و یزد پیگیری شد که از این گروه نیز دانشگاه علوم پزشکی یزد به مرحله بعدی صعود کرد.

شرکت کنندگان پس از اقامه نماز ظهر و عصر شاهد رقابت دانشگاه شهید بهشتی، اردبیل و ارومیه بودند که از این گروه تیم دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گوی سبقت را از هم گروههای خود ربود.

از گروه "L" شامل دانشگاه های علوم پزشکی وارستگان مشهد، بابل و البرز نیز دانشگاه علوم پزشکی بابل پیروز این رقابت ادبی شد و وارستگان مشهد به دومی بسنده کرد.

در ادامه پس از دو ساعت رقابت از گروه M از بین  دانشگاههای علوم پزشکی ایلام، رفسنجان و سراب دانشگاه سراب  برنده این مصاف شد.

در گروه پایانی روز دوم مسابقات دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان، کاشان و ایران در جایگاه مشاعره قرار گرفتند و در پایان تیم دانشگاه علوم پزشکی  اصفهان به مرحله بعد صعود کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.