سه‌شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰

با حضور دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی صورت گرفت؛

سلف سرویس مرکزی دانشگاه علوم پزشکی افتتاح شد / آغاز به کار ۶ طرح بهداشتی، درمانی و آموزشی با حضور وزیر بهداشت

افتتاح سلف سرویس با حضور وزیر بهداشت

افتتاح ۷ طرح بهداشتی، درمانی و آموزشی با حضور وزیر بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان

به گزارش مفدا رفسنجان، دکتر سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی روز گذشته به منظور افتتاح چندین پروژه بهداشتی، درمانی و آموزشی و بازدید از چند طرح عمرانی به شهرستان رفسنجان سفر کرد.

سلف سرویس مرکزی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان با زیربنای دو هزار و ۷۰۰ مترمربع و هزینه ۸.۵ میلیارد تومان با ظرفیت ۱۲ هزار پرس غذا در روز یکی از ۷ پروژه ای بود که با حضور دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی، دکتر علی اسماعیلی ندیمی ریاست محترم دانشگاه و دیگر معاونین و مسئولین دانشگاه افتتاح شد.

گفتنی است دکتر هاشمی پس از افتتاح سلف سرویس، در جمع تعدادی از دانشجویان فعال فرهنگی به صرف ناهار در سلف سرویس جدید پرداختند.

قابل ذکر است در این سفر وزیر بهداشت طرح ها و پروژه های دیگری را به شرح ذیل افتتاح نمودند.

فاز دوم مرکز EOC مدیریت بحران شهرستان رفسنجان با هزینه ۲۰۰ میلیون تومان

مرکز جامع خدمات سلامت روستای جعفرآباد رفسنجان با زیربنای ۵۰۰ مترمربع و هزینه ۷۰۰ میلیون تومان

اورژانس بیمارستان حضرت علی بن ابی‌طالب (ع) رفسنجان به عنوان بزرگترین اورژانس جنوب شرق کشور با مساحت دو هزار و ۷۰۰ متر مربع و هزینه هفت میلیارد تومان با ظرفیت ۵۴ تخت بیمارستانی

کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی رفسنجان با زیربنای چهار هزار و ۱۰۰ متر مربع که سه هزار و ۳۰۰ مترمربع آن ساختمان اصلی و ۸۰۰ مترمربع ساختمان اداری بوده و هزینه ساخت آن نزدیک به ۱۲ میلیارد تومان

آی.سی.یو اطفال بیمارستان حضرت علی بن ابی‌طالب (ع) رفسنجان با زیربنای ۲۵۰ مترمربع و هزینه یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان

لازم به ذکر است پروژه های خانه بهداشت روستای روامهران بخش نوق با زیربنای ۲۲۰ مترمربع و هزینه ساخت ۳۰۰ میلیون تومان، پروژه ستاد شبکه بهداشت شهرستان انار با زیربنای هزار مترمربع و هزینه یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، پروژه مرکز جامع سلامت شهری شهید باهنر انار با زیربنای ۵۰۰ مترمربع با هزینه ۷۰۰ میلیون تومان و پروژه خانه بهداشت گلشن شهرستان انار با زیربنای ۱۲۰ مترمربع و هزینه ۱۷۰ میلیون تومان نیز به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.

گفتنی است در سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مجموع ۱۱ هزار و ۸۴۰ مترمربع پروژه عمرانی با اعتبار بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان افتتاح شد.

حضور در نشست با مسئولین شهرستان رفسنجان و بازدید از خانه حاج آقا علی رفسنجان برگترین خانه خشتی جهان در روستای قاسم آباد نیز از دیگر برنامه های وزیر بهداشت در رفسنجان بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.