دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۸

دکتر تاج‌فرد عنوان کرد:

دانشگاه علوم پزشکی ایلام، دومین دانشگاه فعال و بانشاط کشور

2

جلسه فعالین فرهنگی و گروه‌های جهادی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی با دبیر ستاد فعالیت‌های جهادی دانشگاهیان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار گردید.

به گزارش مفدا ایلام، در این جلسه که از ساعت ۲۰ به مدت سه ساعت طول کشید در فضایی صمیمی در سالن اجتماعات توسعه دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد دبیران و برخی اعضای کانون‌ها و انجمن‌های فعال دانشگاه پیرامون وضعیت و مشکلات اردوهای جهادی با دکتر محمد تاج‌فرد به بحث و تبادل نظر پرداختند.

دکتر محمد تاج‌فرد در ابتدای این جلسه به ساختار ستاد فعالیت‌های جهادی اشاره کرد و گفت: یکی از مباحثی که مطرح می‌شود این است که ستاد را گسترش دهیم و سایر کانون‌ها را به عضویت این ستاد درآوریم اما واقعیت این است که اگر بخواهیم چنین کنیم تصمیم‌گیری‌ها سخت خواهد شد ولی اگر کانون‌ها بخواهند در این امر مشارکت کنند هیچ منعی برای فعالیت آنها وجود ندارد.

دبیر ستاد فعالیت‌های جهادی دانشگاهیان وزارت بهداشت با بهتر دانستن مشارکت همه کانون‌ها و انجمن‌ها در برگزاری اردوهای جهادی تصریح کرد: بهتر است همه ما که معتقدیم باید در کار خیر فعالیت داشته باشیم و چه بهتر است که این کار را با مشارکت یکدیگر انجام دهیم و همانگونه که در دفاع مقدس چنین کاری را کردیم و به سلایق دیگران کاری نداشتیم و تنها یک هدف را دنبال می‌کردیم امروز هم دست در دست هم نهاده و دوشادوش یکدیگر در بحث فعالیت‌ها و اردوهای جهادی مشارکت و همکاری داشته باشیم.

دکتر تاج‌فرد ادامه داد: ما گفته‌ایم که هر کسی خواستار برگزاری اردوی جهادی است پای کار بیاید اما بایستی این موضوع را مد نظر قرار داد که هر اردویی باید متولی و ساختار مختص به خود را داشته باشد و به این موضوع هم اعتقاد داریم که اردو باید یک فضای بانشاط را فراهم کند و علاوه بر رضایت قلبی، شادابی و نشاط را در فرد ایجاد نماید.

دکتر تاج‌فرد با ابراز رضایت از فضای حاکم بر دانشگاه علوم پزشکی ایلام و وضعیت فعالیت کانون‌ها و انجمن‌های این دانشگاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی ایلام، دومین دانشگاهی است که دانشجویان آنرا تا این اندازه بانشاط و فعال می‌بینم و باید قدر این نعمت را دانست.

در ادامه این جلسه اعضای حاضر در جلسه به بیان دغدغه‌ها و نظرات خود درباره اردوهای جهادی پرداختند و دکتر تاج‌فرد نیز به سوالات آنها پاسخ گفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.