دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴

برگزاری برنامه های زنگ نشاط و سلامت ویژه دانشجویان خوابگاهی

اهواز

مدیر تربیت بدنی: به منظور بسط و گسترش روحیه نشاط و سلامتی فعالیت های ورزشی متنوعی در خوابگاه های دانشجوی و اماکن ورزشی در حال برگزاری است.

به گزارش مفدا اهواز، مهندس محمد علی افشه، مدیر تربیت بدنی دانشگاه از برگزاری برنامه های متنوع زنگ نشاط و سلامت در خوابگاه ها خبر داد و گفت : به منظور ایجاد سلامتی و روحیه ی نشاط در بین دانشجویان خوابگاهی و همچنین در راستای اجرای برنامه عملیاتی فعالیت های دوچرخه سواری ، اسکیت و ایروبیک از ابتدای مهر ماه در مجموعه خوابگاهی دخترانه بوستان و گلستان ویژه دانشجویان دختر برگزار گردید.

 افشه در ادامه گفت : پیست های  دوچرخه سواری واقع در فضای حیاط خوابگاه  گلستان و بوستان فعال می باشد. که بطور متوسط روزانه ۸۰ نفر و در ماه ۲۰۸۰ نفر از امکانات پیست دوچرخه سواری استفاده می کنند.

 وی افزود : همچنین در ادامه بسط و گسترش روحیه نشاط و سلامتی در سالن ورزش خوابگاه بوستان و گلستان  کلاس ایروبیک بطور متوسط با ظرفیت ۲۵ نفر که در طول هفته ۵۰ تا۸۰  نفر ورزشکار برگزار می گردد، در طی این فعالیت ورزشی دانشجویان از استپ، طناب، دمبل و حرکات ریتمیک که باعث ایجادتحرک، سلامتی ، تمرکز و روحیه ی نشاط و سرگرمی برای ورزشکاران می شود استفاده می کنند.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه بیان کرد: مسابقات تیراندازی ویژه دانشجویان دانشکده ها نیز در دوره سه ماهه سال برگزار گردید که با استقبال چشمگیر دانشجویان همراه بود لذا مدیریت تربیت بدنی در سدد برگزاری چنین برنامه های شاد و مفرح در راستای گسترش ورزش های همگانی و روحیه و نشاط دانشجویان و همچنین برگزاری ساعات نشاط و سلامت در دانشکده ها شده است .

افشه عنوان کرد: همچنین ورزش صحبگاهی ویژه دانشجویان نیز در محوطه ورزشی پردیس دانشگاه برگزار میشود که دانشجویان نیز با انجام حرکات کششی و نرمش در این فعالیت شرکت می کنند که به طور متوسط در هر برنامه که بصورت روزانه انجام میشود ۳۰ نفر شرکت می کند که امیدوایم روز به روز شاهد پیشرفت تعداد و همگانی شدن ورزش صحبگاهی و همگانی باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.