چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷

در آستانه ۱۶ آذر؛

مراسم گرامیداشت روز دانشجو با استقبال پرشور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد

دکتر منوچهر مهرام رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین:دانشجویان در دوران تحصیل تک بعدی نباشند

دکتر مهرام و دانشجویان در روز دانشجو

مراسم گرامیداشت روز دانشجو در آستانه ۱۶ آذر،با استقبال پرشور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قزوین در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا قزوین،دوران دانشجویی از مهم ترین دوره های زندگی است که می توان ضمن تحصیل و فعالیت های آموزشی و پژوهشی  در سایر حوزه ها اعم از فرهنگی،سیاسی،ورزشی و ... نیز موفق عمل نموده و رشد همه جانبه کرد.

توجه به نشاط محیط های دانشگاهی بسیار حائز اهمیت است و برگزاری جشن ها و مراسم در تقویت این نشاط نقش مهمی دارد، از جمله این جشن ها روز دانشجو است که به همت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قزوین کلیه برنامه های این مراسم توسط آن ها  اجرا شد که نشان از توجه دانشجویان به فعالیت های فرهنگی در کنار تحصیل می باشد.

دانشجویان در دوران تحصیل تک بعدی نباشند

دکتر منوچهر مهرام رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین در این مراسم ضمن عرض تبریک روز دانشجو در سخنان کوتاهی اظهار داشت: دوران دانشجویی جزو دوران مهم و پویایی از زندگی است که باید از آن به نحو احسن  بهره برد و تک بعدی عمل نکرد و استعدادهای خود را در زمینه های مختلف شکوفا کرد.

وی افزود: امیدوارم فضای دانشگاه در درجه اول فضای پویایی برای آموزش، فعالیت های علمی و پژوهشی و محیطی فرهنگی به عنوان الگوی جامعه باشد و در عین حال دانشجویانی پویا از پشت عینکی بی رنگ و با قدرت تحلیل بهترین راهی که به خیر و صلاح کشور باشد را انتخاب کنند.

برگزاری صندلی داغ با حضور اساتید دانشگاه

در ادامه برنامه ای با عنوان صندلی داغ با حضور حجت الاسلام قدس،دکتر حق دوست و دکتر غیبی از اساتید این دانشگاه با پاسخگویی به سوالات صمیمانه مجریان برگزار گردید که مورد استقبال دانشجویان قرارگرفت.

نخستین اجرای رسمی گروه موسیقی عارف

گروه موسیقی عارف متشکل از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قزوین برای نخستین بار به صورت رسمی کار خود را اجرا نمودند که با  استقبال پرشور دانشجویان همراه بود ؛اجرای قطعاتی به نام های شال،ستاره، نفس و پرواز توسط این گروه انجام شد.

اجرای موسیقی سنتی ،پخش کلیپ های متنوع از جمله کلیپ های دانشجویی و کلیپ آهو ساخته شده توسط کانون صدا، قرائت شعر توسط شاعر جوان مهدی شریفی، برگزاری مسابقه پانتومیم و در پایان برگزاری برنامه مفرح کمدی ایستاده توسط مصطفی قدیری از جمله برنامه های متنوع این مراسم بود.شایان ذکر است این مراسم با حضوردکتر محمدرضا شیخی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قزوین،روسای دانشکده ها، اساتید، کارکنان دانشگاه و حضور پررنگ دانشجویان برگزار گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.