سه‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴

کناره گیری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

بیرجند/ استعفاء دکتر ناصری

به دنبال کناره گیری سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از سمت خود، دکتر دهقانی سرپرست دانشگاه ضمن قدردانی از وی با این استعفاء موافقت کرد.

به گزارش مفدا بیرجند، به دنبال کناره گیری سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه از سمت خود، دکتر دهقانی سرپرست دانشگاه ضمن قدردانی از وی با این استعفاء موافقت کرد.

در متن نامه دکتر محسن ناصری خطاب به سرپرست دانشگاه اینگونه عنوان شده است:

احتراماً به استحضار می رساند همانگونه که مستحضر هستید حوزه‌های معاونت فرهنگی دانشجویی بسیار پرمشغله و زمانگیر است. با عنایت به افزایش تعداد دانشجویان تحصیلات تکمیلی اینجانب در گروه‌های آموزشی ایمونولوژی و دکتری تخصصی پزشکی مولکولی (PhD)، خواهشمند است در صورت صلاحدید و تأیید حضرتعالی جهت رسیدگی بیشتر در کارهای تحقیقاتی و آموزشی و همچنین جبران عقب ماندگی‌هایی که در طی یکسال اخیر در امور شخصی و خانوادگی داشته‌ام، با استعفای اینجانب موافقت فرمائید.

در اعلام موافقت دکتر دهقانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند نیز آمده است:

دوست و همکار ارجمند جناب آقای دکتر محسن ناصری

از زحمات جنابعالی در حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تقدیر و تشکر می‌کنم و با توجه به درخواست شما و در نظر گرفتن شرایط آن حوزه با استعفای حضرتعالی موافقت می‌نمایم، ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون شما، امیدوارم همچون گذشته ظرفیت و توان علمی ارزشمند جنابعالی در ارتقای دانشگاه مؤثر واقع گردد.

 یاد آور می شود، مسئولیت معاونت فوق را تا تعیین سرپرست جدید، دکتر محمد دهقانی سرپرست دانشگاه عهده دار خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.