دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بمناسبت روز جهانی " افراد دارای معلولیت "

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در پیامی، با اشاره به اینکه قشر معلولان، مخاطبان اصلی گروه کارشناسان و متخصصان این دانشگاه در اهداف آموزشی ، پژوهشی و درمانی محسوب می شود، روز جهانی " افراد دارای معلولیت " (۱۲ آذرماه) را به تمامی اعضای هیات علمی و دانشجویان همه رشته های سه حوزه سلامت (توانبخشی، سلامت روان و سلامت اجتماعی) تبریک گفت.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی وتوانبخشی، متن کامل پیام دکتر " امیرمسعود عرب " بشرح زیر است:

     سوم دسامبر مصادف با ۱۲ آذرماه، روز جهانی " افراد دارای معلولیت " ، برای دانشگاهیان علوم بهزیستی و توانبخشی از ارزش خاصی برخوردار است چرا که افراد دارای معلولیت، مخاطبان اصلی گروه کارشناسان و متخصصان این دانشگاه در اهداف آموزشی ، پژوهشی و درمانی محسوب می شوند.

    افتخار می کنیم که تمامی حیطه های فعالیت این دانشگاه می تواند در کاهش آلام و رنج قشر نیازمند معلولان و توانمندسازی آنان نقش داشته و مسیر بازگشت این افراد به زندگی عادی و استقلال را هموار کند.

    این روز مبارک را به تمامی اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان عزیز در همه رشته های سه حوزه سلامت (توانبخشی، سلامت روان و سلامت اجتماعی) که با ترکیب آنها از طریق کار تیمی، نه تنها به کیفیت زندگی فرد معلول، بلکه به سلامت گروهی و خانوادگی افراد دارای معلولیت کمک می کنند، تبریک می گویم.

    از خداوند متعال آرزوی سلامتی و بهروزی برای یکایک همراهان و همقدمان در این راه روشن را دارم.

دکتر" امیرمسعود عرب "

سرپرست دانشگاه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.