چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱

با حکم رییس دانشگاه؛

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت منصوب شد

انتصاب

طی حکمی از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، "محمدرضا مشایخی دولت آبادی" به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه منصوب شد.

به گزارش مفدا جیرفت، با ابلاغ "دکتر اصغر مکارم" رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، "مهندس محمدرضا مشایخی دولت آبادی" به عنوان  سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت منصوب شد.

در این حکم آمده است:

جناب آقای محمدرضا مشایخی دولت آبادی

کارشناس ارشد محترم روانشناسی بالینی

باسلام و احترام

نظر به تعهد و حسن سوابق و تجارب جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه منصوب می گردید. امید است در سایه الطاف الهی، توجهات حضرت ولیعصر (عج) منویات مقام معظم رهبری، با جلب مشارکت سایر پرسنل ، دانشجویان و همکارهای بین بخشی نهادهای فرهنگی و دانشجویی در ترویج فرهنگ و ارزش های اسلامی، ساماندهی و ارتقاء شاخص های فرهنگی در محیط مقدس دانشگاه اقدامات ذیل را مبذول دارید:

ایجاد تحرک و نشاط در سطح دانشگاه جهت نیل به اهداف فرهنگی کشور، جلب مشارکت سایر سازمانهای فرهنگی در ارتقاء برنامه های فرهنگی و فوق برنامه، برگزاری شورای فرهنگی ، کمیته ها و هیأتهای نظارتی حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، مدیریت و رفع مشکلات حوزه های فرهنگی و فوق برنامه، رایزنی با اهل فرهنگ و قلم جهت ارتقا امور فرهنگی و دانشجویی، مشارکت با نهادمقام معظم رهبری ، کانون ها و تشکل های رسمی ، دانشجویی در امور فرهنگی و فوق برنامه در چهارچوب قوانین و مقررات، برنامه ریزی امور فوق برنامه دانشجویی، اجرایی کردن ثبت برنامه عملیاتی و برنامه های پیشنهادی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت متبوع، حمایت و تشویق در پژوهش های فرهنگی و دانشجویی و ارائه گزارش دوره ای به اینجانب از پیشرفت برنامه ها.

امید است بااتکال به خداوند منان در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سر افراز باشید.

                                                                                           

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.