چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹

در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه؛

نشست آموزشی و هم اندیشی ادارات مشاوره دانشجویی منطقه غرب کشور برگزار شد

مشاوره

سومین نشست آموزشی ادارات مشاوره منطقه غرب کشور با حضور روسا و کارشناسان ادارات مشاوره دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی همدان، کردستان، ایلام و کرمانشاه به میزبابی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سالن جلسات مجتمع بوستان برگزار شد.

به گزارش مفدا کرمانشاه، نشست آموزشی و هم اندیشی ادارات مشاوره دانشجویی منطقه غرب کشور با حضور روسا و کارشناسان ادارات مشاوره دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی همدان، کردستان، ایلام و کرمانشاه به میزبابی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سالن جلسات مجتمع بوستان برگزار شد.

در ابتدا دکتر پرستو عباسپور رئیس شورای برنامه ریزی خدمات یاورانه منطقه ضمن خوش آمدگویی، بر نحوه اجرای پایش سلامت روان و آموزش مهارت های زندگی دانشجویان جدید الورود در سال جاری و وضعیت افت تحصیلی دانشجویان و بحث و تبادل نظر پیرامون این موضوعات پرداخت.

سپس معاون فرهنگی دانشجویی دکتر محمدرضا غلامی به ضرورت نقش مهم ادارات مشاوره در پیشگیری از آسیب های روانی اجتماعی پرداخت و توانمندسازی دانشجویان از طریق آموزش مهارت های لازم و متناسب با نیاز دانشجویان و با استفاده از روش های آموزشی نوین تاکید کرد.

در ادامه آقای دکتر فروغی عضو هیئت علمی دانشگاه به آموزش درمان فراتشخیص در اختلالات هیجانی در جمعیت دانشجویی پرداخت و مهارت های درمانی را در 8 جلسه معرفی کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.