دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵

دبیر کانون فیلم و عکس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبر داد:

تورهای عکاسی ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار می‌شود

کانون عکس هرمزگان

دبیر "کانون فیلم و عکس" دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از برگزاری تورهای عکاسی ویژه دانشجویان این دانشگاه در سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش مفدا هرمزگان، دبیر کانون فیلم و عکس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در گفتگو با خبرنگار مفدا گفت: محور فعالیت این کانون دانشجویی در دو بخش فیلم و عکس برنامه ریزی شده است تا بتواند دانشجویان را که علاقه مند به هرکدام از بخش‌ها هستند، هدایت نماید.

"علی نویدی" با اشاره به اینکه قرارهای عکاسی یکی از برنامه های بخش عکس کانون فیلم و عکس می باشد، عنوان کرد: با فراخون اعلام شده دانشجویانی که علاقه مند به عکاسی بودند در این برنامه حضور یافتند.

"نویدی" یادآور شد: در این برنامه ها سعی مان بر آن است تا یکی از اساتید عکاسی با گروه عکاسان همراهی کند تا نکات کلیدی عکاسی را به دانشجویان آموزش دهد.

دبیر کانون فیلم و عکس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار کرد: این فرصت خوبی است تا دانشجویان بتوانند در کنار تحصیل دانشگاه، هنر عکاسی را به صورت تجربی نیز دنبال کنند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی استان هرمزگان، تورهای عکاسی دانشجویی در زمینه های عکاسی مستند اجتماعی، معماری، پرتره و... برنامه ریزی شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.