چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۳

دور دوم مسابقات ورزشی کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و مراکز تابعه آغاز شد

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

دور دوم مسابقات ورزشی کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و مراکز تابعه با مسابقات والیبال آقایان در سالن تربیت بدنی دانشگاه آغاز شد.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛ " سید کاظم آقایی " دبیر اجرایی ورزش کارکنان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در این باره گفت: دور اول این مسابقات در قالب جشنواره مسابقات ورزشی کارکنان دانشگاه و مراکز تابعه به مناسبت هفته تربیت بدنی انجام شد و در آن مرحله، مسابقات طناب کشی آقایان ، دارت برای کارکنان خانم و آقا و تنیس روی میز برای کارکنان خانم  در سالن ورزشی دانشگاه و سالن چند منظوره مرکز آموزشی درمانی رازی برگزار شد.

    وی افزود: در دور دوم این مسابقات، علاوه بر تیم های والیبال آقایان که شامل هشت تیم ۸ نفره ( چهار تیم از دانشگاه ، سه تیم از مرکز آموزشی – درمانی رازی و یک تیم از بیمارستان توانبخشی رفیده ) می شود، تیم های والیبال کارکنان خانم و تیم های فوتسال آقایان نیز به رقابت می پردازند.

    به گفته آقایی ، ۲۱۰ تن از کارکنان در جشنواره مسابقات ورزشی دانشگاه و مراکز تابعه شرکت کردند که بخشی از آنان برای شرکت در مسابقات والیبال خانم ها و فوتسال آقایان ، اعلام آمادگی کرده و در حال سازماندهی و برنامه ریزی جهت اجرای مسابقات آنان هستیم.

    وی در پایان این گفت وگو ، درباره تیم های ثابت کارکنان دانشگاه که طی سالهای اخیر در مسابقات کشوری دانشگاه های علوم پزشکی نیز شرکت کردند، گفت: تیم های فوتسال ، والیبال و دارت آقایان و والیبال خانم ها از کارکنان دانشگاه و مراکز تابعه تشکیل شده و در یک برنامه ریزی منظم ، تحت آموزش مربیان این رشته های ورزشی هستند.

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.