چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۵:۵۸

انتصابات جدید

سرپرست شبکه های بهداشت و درمان قائن و سرایان منصوب شدند

بیرجند/ انتصابات جدید

طی احکامی از سوی سرپرست دانشگاه، دکتر محمدرضا عارفی فر و سید مهدی حجتی به ترتیب به عنوان سرپرست شبکه بهداشت درمان شهرستان های قائن و سرایان منصوب شدند.

به گزارش مفدا بیرجند، طی احکامی از سوی سرپرست دانشگاه، دکتر محمدرضا عارفی فر و سید مهدی حجتی به ترتیب به عنوان سرپرست شبکه بهداشت درمان شهرستان های قائن و سرایان منصوب شدند.

متن احکام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
جناب آقای دکتر محمدرضا عارفی فر
متخصص محترم قلب و عروق
با سلام؛
احتراماً نظر به حسن سابقه و شایستگی جنابعالی، بموجب این ابلاغ بعنوان «سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان قاین»منصوب می گردید تا زیر نظر اینجانب انجام وظیفه نمایید. امید است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی، منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و تهیه برنامه های مدون و بهره‌گیری بهینه از امکانات و توانمندی نیروهای پر تلاش و دلسوز و تعامل با مسئولین ارشد شهرستان، در انجام وظایف محوله و خدمت به مردم منطقه و ارتقاء کمی و کیفی شاخصهای بهداشتی، درمانی موفق و مؤید باشید.

دکتر محمد دهقانی

                                                      سرپرست دانشگاه

بسمه تعالی
جناب آقای سید مهدی حجتی
معاون محترم بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت شهرستان سرایان
با سلام؛
احتراماً نظر به حسن سابقه و شایستگی جنابعالی، بموجب این ابلاغ با حفظ پست و سمت سازمانی بعنوان «سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سرایان»منصوب می گردید تا زیر نظر اینجانب انجام وظیفه نمایید. امید است با اتکال به خداوند متعال و با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی، منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و تهیه برنامه های مدون و بهره‌گیری بهینه از امکانات و توانمندی نیروهای پر تلاش و دلسوز و تعامل با مسئولین ارشد شهرستان، در انجام وظایف محوله و خدمت به مردم منطقه و ارتقاء کمی و کیفی شاخصهای بهداشتی، درمانی موفق و مؤید باشید
دکتر محمد دهقانی
سرپرست دانشگاه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.