سه‌شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰

نحوه ثبت نام و ارسال آثار به جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی "تیتر۱۱"

تیتر 11

با شروع فرآیند ثبت نام در جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی موسوم به "تیتر ۱۱" نحوه ثبت نام و ارسال آثار نیز اعلام شد.

‌ به گزارش مفدا، یازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات، فناوری و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و با شعار «آگاهی، شفافیت، مسئولیت» کار خود را از ۲۰ آبان ماه به صورت رسمی آغاز کرد.

فعالان نشریات دانشجویی متقاضی شرکت در جشنواره می توانند از ۲۰ آبان ماه لغایت ۲۰ آذرماه ۱۳۹۷ نسبت به ثبت نام و بارگذاری آثار خود در سامانه جشنواره به نشانی www.titr۱۱.ir اقدام نمایند.

بر این اساس،  مدیران مسئول نشریات دانشجویی و صاحبان آثار برای شرکت کردن در جشنواره باید در سامانه جشنواره به آدرس  www.titr۱۱.ir ثبت نام و اطلاعات مورد نیاز را وارد و آثار را بارگذاری کنند.

همچنین هر فرد فقط می‌تواند آثار خود را در جشنواره ثبت کند و در صورت عدم مطابقت مشخصات صاحب اثر با مشخصات ارسال کننده (کاربر سامانه) اثر مربوطه در هر مرحله‌ای که باشد از جشنواره حذف خواهد شد.

در بخش آثار برگزیده در هر کدام از رستهها باید فایل همه صفحاتی که مطلب مورد نظر در آن چاپ شده ارسال شود و اگر مطلب مورد نظر چند صفحه را به خود اختصاص داده است تمام صفحات باید فشرده (rar)شده و سپس ارسال شود.

در خصوص آثاری که کل صفحه به آن اختصاص ندارد، شرکت کنندگان باید عنوان  و یا جانمایی اثر (خبر، تیتر، عکس و ...) در صفحه‌ای که اثر در آن منتشر شده است را هنگام بارگذاری در کادری که به همین منظور تعبیه شده مشخص کنند، در غیر این صورت اثر داوری نخواهد شد.

در رسته گرافیک و صفحهآرایی شرکتکنندگان باید کل نشریه را بارگذاری کنند، ضمناً نام صفحه آرای نشریه الزاماً باید در شناسنامه نشریه درج شده باشد.

هر فرد می تواند در هر یک از رستههای بخش آثار و بخش ویژه تا سه اثر ارسال نماید، و سامانه به صورت خودکار اجازه ثبت بیش از سه اثر در هر رسته توسط کاربر را نمیدهد. لذا شرکت کنندگان باید سه اثر از بهترین آثار خود را در جشنواره شرکت دهند.

لازم به ذکر است؛ تشخیص رسته نشریه صرفاً با شرکت کننده است که باید بر اساس غلبه موضوعی نشریه خویش(مانند فرهنگی، سیاسی، صنفی و ...) رسته مرتبط را انتخاب می‌کنداگر در نشریه هیچ موضوعی غلبه محتوایی نداشته باشد، آن نشریه میتواند در رسته نشریات عمومی بارگذاری شود

گفتنی است؛هر دانشجو می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد و ساختن بیش از یک حساب کاربری تخلف محسوب شده و منجر به حذف کلیه آثار متخلف میشود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.