شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹

اجرای طرح پایش سلامت روان دانشجویان جدیدالورود

اهواز

پایش دانشجویان جدیدالورود در چهارخرده مقایس عملکرد اجتماعی، نشانگان جسمانی، اضطراب و افسردگی توسط اداره مشاوره موردارزیابی قرار گرفت.

سیده فرزانه جعفری، رئیس اداره مشاوره دانشجویی دانشگاه درمصاحبه با مفدا اهوازگفت: هرساله مطابق دستورالعمل ارسالی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کشور برنامه پایش سلامت روان دانشجویان به منظور پیشگیری و برنامه ریزی ارتقا سلامت روان آنان بخشی از مهم ترین وظایف ادارت مشاوره دانشگاه ها شده است که اداره مشاوره دانشگاه ما نیز از هفته گذشته این طرح پایش سلامت روان را با هدف بررسی عملکرد اجتماعی، نشانگان جسمانی، اضطراب و افسردگی برای دانشجویان آغاز کرده است.

وی بیان کرد: علاوه بر دانشجویان جدیدالورود دانشگاه برای نخستین بار دانشجویان جدیدالورود مراکز آموزش عالی سلامت مسجد سلیمان، ایذه و رامهرمز نیز در این طرح مورد پایش قرار خواهند گرفت.

رئیس اداره مشاوره در ادامه گفت: با توجه به ضرورت اجرای این طرح برای کلیه دانشجویان درمقاطع مختلف واهمیت غربال دستیاران تخصصی با همکاری معاونت محترم آموزشی و همچنین دکتر آرش فروزان معاون تخصصی و فوق تخصصی این طرح برای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی نیز انجام خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.