چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۹

معرفی کانون ها

معرفی کانون های دانشجوئی معاونت فرهنگی و دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

با توجه به نقش اساسی و بنیادین دانشگاه در هر جامعه ای سالم، پویا و پیشرفته، نیازمند دانشجویانی سالم در همه ابعاد هستیم. بنابراین در جهت توسعه فرهنگی، اجتماعی و علمی، و مشارکت قشر آینده نگر، فهیم و ژرف اندیش دانشجو کانون دانشجویی هلال احمر  با همت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سال 1380 به عنوان نهادی دانشجویی و غیرسیاسی با هدف تربیت و آموزش دانشجویان جهت انجام خدمات امدادی در حوادث غیرمترقبه و ایجاد اعتماد به نفس و بالندگی و نشاط بیشتر دانشجویان در دانشگاه تشکیل گردید. نهایتا تلاش برای افزایش تاثیرگذاری و مشارکت دانشجویان در عرصه های مختلف جامعه ، هدف اصلی این کانون می باشد.

گزارش عملکرد کانون هلال احمر

  =======================================================================================================

با توجه به نقش اساسی و بنیادین دانشگاه در هر جامعه ای سالم، پویا و پیشرفته، نیازمند دانشجویانی سالم در همه ابعاد هستیم. بنابراین تلاش برای دور نگه داشتن دانشجویان از صدمات و آسیب های اجتماعی روانی و جسمانی اولین قدم برای نیل به این هدف به شمار می آید.

بر این اساس کانون دانشجویی سلامت رفتار با همت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سال 1383 به عنوان نهادی دانشجویی و غیرسیاسی با هدف ارتقاء همه جانبه سلامت در دانشگاه تشکیل گردید. نهایتا تلاش برای تعمیم این مقوله در سطح جامعه از طریق همکاری موثر بین جامعه و دانشگاه ، هدف اصلی این کانون می باشد.پ

گزارش عملکرد کانون سلامت رفتار دانشجوئی

  =======================================================================================================

به منظور حمایت، هدایت و پاسخگویی به نیازهای متنوع فرهنگی دانشجویان، و زمینه سازی برای رشد و شکوفایی خلاقیت ها و سامان دهی خواسته ها و تلاش های خودانگیخته فرهنگی و اجتماعی آنان کانون فرهنگی دانشجویی خیریه نهال  با همت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سال 1393 به عنوان نهادی دانشجویی و غیرسیاسی با هدف بهبود وضع زندگی کودکان بی سرپرست، بیماران خاص، افراد نیازمند و سایر امور خداپسندانه در دانشگاه تشکیل گردید.

گزارش عملکرد کانون خیریه نهال

 =======================================================================================================

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.