دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹

جلسه تدوین شیوه نامه اجرایی انجمن های علمی ، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار گردید

جلسه انجمن های علمی/ همدان

با حضور اعضای شورا و دبیران انجمن های علمی تدوین شیوه نامه اجرایی انجمن های علمی ، دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا همدان،جلسه هم اندیشی شورای نظارت بر انجمن های علمی ، دانشجویی دانشگاه با حضور اعضای شورا و دبیران انجمن های علمی در سالن EDC با محوریت تدوین شیوه نامه اجرایی انجمن های علمی برگزار گردید.

این جلسه با هدف تدوین شیوه نامه اجرایی انجام فعالیت های انجمن های علمی ، دانشجویی و امتیازات فعالیت ها فرهنگی  آنان برگزار و مقرر شد که هر ۶ ماه یکبار این انجمن ها با این روش پایش گردیده و به انجمن های برتر که از نظر فعالیت علمی بیشترین امتیاز را کسب نموده باشند مورد تشویق قرار گیرند .  دانشگاه علوم پزشکی همدان دارای ۱۹ انجمن علمی است که در زمینه های مختلف علمی فعالیت می نمایند.

این جلسه با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه دکتر سیما سادات لاری ، مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دکتر رحمانی رسا وحضور  عضو هیئت علمی دکتر پورالعجل و کارشناس انجمن های علمی معاونت آقای ابوالفضل گلی  به بررسی و تدوین شیوه نامه اجرایی پرداخت.

سپس معاون فرهنگی و دانشجویی  دانشگاه توضیحاتی در مورد انجمن های علمی  و لزوم انجام فعالیت های فوق برنامه را ارائه نمود  و پس از مشورت و بررسی یکایک بندهای شیوه نامه داخلی دانشگاه ،اعضاء جلسه این شیوه نامه را به تصویب نمودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.