یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴

مراسم تودیع و معارفه رییس مرکز آموزشی درمانی شفا یحیائیانِ دانشگاه ایران

تودیع شفا

دکتر ناصری پور،رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، عنوان کرد: نام بیمارستان شفا یحیائیان با ارتوپدی عجین است و با حدود نیم قرن سابقه خدمت، مانند نگینی در تاریخ دانشگاه می درخشد. این مایه مباهات مجموعه است .

به گزارش مفداایران، مراسم تودیع ومعارفه رییس مرکز آموزشی-درمانی شفا یحیائیان با حضور دکتر ناصری پور شنبه 12 آبان ماه در آن مرکز برگزار  شد. در این مراسم، رییس دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، جمعی از اعضای هیئت علمی و پرسنل حضور داشتند.


در ابتدای جلسه دکتر ناصری پور، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران، عنوان کرد: نام بیمارستان شفا یحیائیان با ارتوپدی عجین است و با حدود نیم قرن سابقه خدمت، مانند نگینی در تاریخ دانشگاه می درخشد. این مایه مباهات مجموعه است. رئیس دانشگاه، در تکریم زحمات دکتر جعفری کردلر، رییس پیشین بیمارستان شفایحیائیان، گفت: ایشان در طول سالیان خدمت با متانت طبع و خشوع، در گروه ارتوپدی، جلب مشارکت مردمی و ارائه خدمات درمانی زحمات بسیاری کشیده و مدیریت بی حاشیه داشته است.
وی افزود: در واقع یکی از مهمترین شاخص های مدیریتی، گذاشتن وقت کافی برای کار است که این موضوع در دکترجعفری به خوبی مشهود است.
از نظر ایشان، روسای مراکز آموزشی-درمانی نقش بسیار موثری در تحقق اهداف دانشگاه دارند. اساتید نیز به عنوان سرمایه های دانشگاه  وظیفه انتقال تجارب به نسل های بعدی را برعهده دارند.
دکتر ناصری پور با تاکید بر بحث کادر سازی و استفاده از نیروی جوان در بخش مدیریت اظهار کرد: دکتر باقری فرد به عنوان چهره علمی شناخته شده است و دارای خصوصیات برجسته می باشد، به همین خاطر از ایشان خواستیم تا مسئولیت مدیر عاملی مرکز شفا را بپذیرد که برای وی آرزوی توفیق می نماییم.
ایشان در خلال صحبت های خود تاکید کرد: بایستی در شرایط کنونی به بیماران کم درآمد توجه شود و افراد در چارچوب شاخصهای تعیین شده برای تامین دارو و تجهیزات، خدمت بی منت داشته باشند.


سپس دکتر جعفری کردلر، رییس پیشین مرکز شفا یحیائیان، بیان کرد: در طول این سالها با پشتوانه اعضای هیئت علمی و پرسنل تلاش بسیاری در این مرکز انجام دادیم. در این زمان بازنشستگی از تمام آنها تشکر می کنم.
وی گفت: برای دکتر باقری فرد آرزوی توفیق و سلامتی دارم و امیدوارم با همت روز افزون شاهد ارتقا دانشگاه علوم پزشکی ایران باشیم.
 

دکتر باقری فرد در ادامه گفت: دقت و همت دکتر جعفری زبانزد می باشد، من این افتخار را داشتم که از سال 89 با ایشان همکاری نمایم و در اینجا لازم است از زحمات شان قدردانی نمایم.
مدیرعامل جدید مرکز شفا یحیائیان اظهار امیدواری کرد که: به لطف خداوند ، همکاری پیشکسوتان و اعضای هیئت علمی  بتوانم از عهده این مسئولیت بزرگ برآیم.

گفتنی است سلیمی، رییس هیئت امنای خیرین در این جلسه در مورد همکاری مجمع خیرین با مرکز شفا یحیائیان صحبت و از پزشکان و کادر این مرکز قدردانی کرد.

در پایان لوح تقدیر دکتر جعفری  کردلر و ابلاغ دکتر باقری فرد اهداء شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.