یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۲۶

هشتیمن دوره اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران برگزار می‌شود/ ۲۰ آبان ماه جاری آخرین فرصت ارسال آثار

تندیس

هشتیمن دوره اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران به همت سازمان جهاد دانشگاهی تهران و با هدف تقدیر از گروه های دانشجویی و دانشجویانی که بر اساس مصادیق فداکاری در عرصه‌های خدمات امدادی و خیرخواهانه مشارکت فعال داشته‌اند، برگزار می‌شود.

 به گزارش مفدا، هشتیمن دوره اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران با هدف تقدیر از گروه‌های دانشجویی و دانشجویانی که بر اساس مصادیق فداکاری در عرصه‌های خدمات امدادی و خیرخواهانه مشارکت فعال داشته‌اند به همت سازمان جهاد دانشگاهی تهران برگزار می شود.

بر همین اساس، مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت در نامه‌ای از کلیه دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی سراسر کشور، اطلاع رسانی مناسب در این خصوص را خواستار شد.

در متن این نامه آمده است: با عنایت به مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در برگزاری هشتیمن دوره اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران، خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا اطلاع رسانی مناسب در این زمینه صورت پذیرد.

 متقاضیان باید مدارک و مستندات مربوط را حداکثر تا ۲۰ آبان ماه جاری در سامانه ثبت نام اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان به آدرسhttp://tandisefadakari.ir وارد کرده و از طریق همین آدرس اخبار و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنند.

با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری و لزوم معرفی فعالین این عرصه به عنوان الگوهای دانشجویی، در صورتی که گروه‌ها و یا دانشجویانی از آن دانشگاه‌، حائز شرایط  و مصادیق فداکاری می‌باشند، معاونت دانشگاه مربوطه می‌تواند راسا نسبت به معرفی و ثبت نام این عزیزان در سامانه اقدام کنند.

 لینک کوتاه 

کد خبر74463

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.