دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۷

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان از روند تجهیز غذاخوری دانشگاه بازدید کرد

بازدید همدان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان به همراه مسؤولان و فعالان فرهنگی و اعضاء شورای صنفی دانشگاه با حضور در محل سلف سرویس دانشجویان، از این مجموعه غذاخوری بازدید و در جریان امور سلف دانشجویی قرار گرفتند.

به گزارش مفدا همدان، "دکتر سید حبیب‌اله موسوی‌بهار" رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان به همراه "دکتر سیما سادات لاری" و "دکتر امیر رحمانی رسا" مدیر امور دانشجویی دانشگاه، ضمن حضور در محل سلف سرویس این دانشگاه در جریان امور سلف دانشجویی قرار گرفت.

در بازدید که فعالان فرهنگی و اعضاء شورای صنفی دانشگاه نیز حضور داشتند، رییس و مسوولان دانشگاه ضمن صرف غذایی دانشجویی، در مورد مسائل و بهبود روند و رضایت مندی دانشجویان از غذا، بحث و تبادل نظر کردند.

"دکتر موسوی بهار"  در این بازدید بر لزوم رعایت مسائل بهداشتی، تلاش برای بهبود کیفیت غذا و افزایش رضایت‌مندی دانشجویان و حضور شورای صنفی در تمامی مراحل پخت غذا تاکید کرد.

گفتنی است؛ در این بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه و جمعی دیگر از مسئولان این حوزه  از جمله مسئول اداره تغذیه و مدیران دیگر حوزه نیز حضور داشتند.

در این بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی گفت: امسال کیفیت غذا نسبت به سال گذشته بسیار بهتر شده است که از آن جمله می توان به جداسازی فضای گرم و سرد، خریداری و نصب کباب پز صنعتی، خورشت پز و چلوپز مجهز، افزایش کیفیت غذا و بالا رفتن آمار رزرو غذا، تشکیل کمیته تغذیه و تعمیرات و اجرای سیستم سرمایشی خوابگاه اشاره کرد.

مسئولان دانشگاه در بازدید وضعیت تهیه و توزیع غذا را نیز بررسی کردند و ضمن گفتگو با مسئولین سلف و مشاهده فرآیند طبخ غذا، طی نهار کاری با دانشجویان به سئوالات و درخواست‌های آنان پاسخ دادند.
در ادامه بازدید، رئیس دانشگاه از آشپزخانه سلف نیز بازدید کرد و ضمن دیدار صمیمی با کارکنان این مجموعه به سئوالات آنان پاسخ داد.

"موسوی بهار" خاطر نشان کرد: با توجه به خریداری و نصب دیگ های اتوماتیک و صنعتی ،کباب پز جدید و سایر تجهیزات حرکت دانشگاه در بهبود کیفیت غذا چشم گیر بوده است. با توجه به قدمت فضای آیه غذا مقرر شد نسبت به باز سازی فضا ها ،کف سازی و نقاشی و تعویض درب های چوبی نیز اقدام شود. 

شایان ذکر است، برنامه غذایی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان از سال ۱۳۹۶ طبق دستور رییس و پیگیری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تغییرات بسیار مناسبی در کمیت و کیفیت داشته و در جهت جلب رضایت دانشجویان به صورت مستمر توسط صنف دانشجویی و مدیریت امور دانشجویی نظر سنجی می شود و جهت برآورده شدن خواسته‌های قشر دانشجویی اقداماتی شده است.

از اقداماتی که در راستای ارتقای کیفیت غذا در این دانشگاه صورت گرفته می‌توان به تهیه تجهیزات آشپزخانه ای مدرن، باز سازی فضای سلف رنگ آمیزی و نصب پرده و تامین تجهیزات جانبی دیگر، عقد قرار داد با پیمانکار جدید و برنامه ریزی غذایی جدید با منوی غذایی متنوع، تهیه نرم افزار رزرو غذا با دو منو جهت هر وعده، تشکیل جلسات کاری متعدد جهت بهبود وضعیت غذایی دانشجویان توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی و هماهنگی جهت سرو غذای آزاد در راستای تامین غذاهای متنوع (به غیر از منو ی تهیه شده) اشاره کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.