چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۳

نشست اعضای جدید شورای صنفی دانشجویان با رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

نشست صمیمی دبیر و اعضای جدید شورای صنفی دانشجویان با دکتر امیر مسعود عرب رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛ در این نشست دکتر عرب  با اشاره به نگاه ویژه مسئولان این دانشگاه به شورای صنفی دانشجویان، گفت: شورای صنفی می‌تواند در راستای کمک به دانشجویان موثر واقع شود و هدف اصلی مسئولین دانشگاه را تلاش در جهت ارتقای اهداف عالیه دانشگاه و بالطبع افزایش امکانات و تجهیزات علمی، پژوهشی و رفاهی برای دانشجویان عنوان کرد.

وی، با بیان اینکه دغدغه مسئولین دانشگاه علوم بهزیستی حل مسائل و مشکلات دانشجویان است، ابراز امیداوری کرد: برگزاری چنین جلساتی مشکلات آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، رفاهی و تفریحی دانشجویان رفع شود تا دانشجویان با انگیزه بالایی در راستای ارتقای علمی گام بردارند.

وی همچنین با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی؛ در خصوص مهارت افزایی دانشجویان، بیان کرد: شورای صنفی دانشجویان می‌تواند برای آموزش‌های مهارتی دانشجویان با دانشگاه همکاری داشته باشد و این شورا می‌تواند برای حضور حداکثری و مشارکت دانشجویان در برنامه‌های مختلف فعالیت کند و دانشگاه درحد توان جهت ارائه خدمات بهتر به دانشجویان همراهی و پشتیبانی‌های لازم را خواهد داشت.
در ادامه این نشست، اعضای شورای صنفی دانشجویان در خصوص  مشکلات و چالش‌های پیش روی دانشجویان در زمینه‌های مختلف اعم از آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، تربیت بدنی و رفاهی به بحث و تبادل نظر پرداختند و با ارائه نظرات و پیشنهادهای دبیر و اعضای منتخب شورای مرکزی صنفی در سال ۱۳۹۷ و طرح مسائل و موضوعات مختلف، پیشنهاد شد که اعضای شورای صنفی در جهت بهبود مسائل صنفی، رفاهی و فرهنگی و فوق برنامه از قبیل برنامه‌های ورزشی و تفریحی، سینما، درگاه پرداخت اینترنتی سامانه تغذیه، بررسی مشکلات بوفه دانشگاه، پیگیری  " طرح کافه تریا و کافه دانتیسم "  و ارتقاء و ساماندهی خدمات درمانی دانشگاه به دانشجویان، ارائه خدمات کمیته تحقیقات دانشجویی به صورت تخصصی تر به دانشجویان، برگزاری کلاس های فوق برنامه برای دانشجویان اعم از برگزاری کلاس های آموزش زبان و موسیقی  و .. اقدام نمایند و در جلسات مستمر با ریاست دانشگاه، گزارش و پیشنهادات خود را ارائه دهند.

گفتنی است؛ وظیفه شورای صنفی انعکاس و پیگیری امور صنفی و رفاهی دانشجویان اعم از: امور آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، تربیت بدنی، رفاهی، تغذیه و خوابگاه های دانشجویی از طریق مسئولان ذیربط دانشگاه و نظارت بر امور محوله می باشد که این شورا با نظارت و پشتیبانی معاونت فرهنگی دانشجویی فعالیت می‌کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.