دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵

برگزاری مسابقات درون دانشگاهی علوم پزشکی ایلام

بدمینتون

مسابقات درون دانشگاهی دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی ایلام در رشته‌های شنا و بدمینتون برگزار شد.

به گزارش مفدا ایلام، کارشناس تربیت بدنی دختران دانشگاه در این باره گفت: مسابقات درون دانشگاهی شنا و بدمینتون دختران دانشگاه به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد که با استقبال دانشجویان دختر دانشگاه نیز روبه رو گردید.

گل‌پسند کهزادی افزود: این مسابقه با حضور  ۲۰ نفر در رشته شنا و ۲۴ نفر در رشته بدمینتون برگزار شد که هدف از برگزاری آن ترویج فرهنگ ورزش در بین دانشجویان بوده است.

وی اضافه کرد: در پایان این مسابقات نفرات برتر رشته‌های مختلف شنا و بدمینتون معرفی شدند.

کهزادی ادامه داد: در ۵۰ متر شنای آزاد آرام رئیسی به مقام اول و رامینا فاضلی به مقام دوم و کیانا سیفی مقام سوم را به دست آوردند و در رشته ۵۰ متر قورباغه نیز مقام اول به آرام رئیسی، مقام دوم به  کیانا سیفی و مقام سوم به اسما حیدری اختصاص یافت.

وی ادامه داد: مقام‌های اول تا سوم ماده ۵۰ متر کرال پشت نیز به ترتیب به خانم‌ها آرام رئیسی، اسما حیدری و هانیه بختیاری رسید و در ماده  ۲۰۰ متر شنای آزاد تیمی نیز  مقام اول به کیانا سیفی و رامینا فاضلی و مقام دوم به اسما حیدری و آرام رئیسی و مقام سوم به سمانه عارفی و هانیه بختیاری اختصاص یافت.

کارشناس تربیت بدنی دختران دانشگاه با اشاره به برگزاری مسابقات بدمینتون هم گفت: در رشته بدمنتون هم خانم‌ها کیمیا پوراسماعیل، زهرا نوری، اسما حیدری مقام اول تا سوم را کسب کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.