سه‌شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸

دانشجویی

مراسم ۱۶ آذر دانشگاه علوم پزشکی بابل با حضور دکتر نجفی ، نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی برگزار شد .

جشن ۱۶ آذر

روز دانشجو 95 بابل

مراسم روز ۱۶ آذر در دانشگاه علوم پزشکی بابل با حضور علی نجفی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

مفدا-بابل- مراسم روز دانشجو با حضور دانشجویان ، ریاست دانشگاه ، معاون فرهنگی و دانشجویی و همچنین علی نجفی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی ، مورخ ۹۵/۹/۱۶ در سالن شهید شجاعیان دانشگاه برگزار شد. در این مراسم که با حضور پرشور دانشجویان همراه بود ، نجفی بر حفظ فضای امن و آرام برای دانشجویان در جهت بیان مطالبات مورد نظر تاکید کرد . همچنین ایشان دغدغه خود را پیشبرد منافع ملی و در کنار آن منافع شهرستان معرفی کرده و از اختصاص ۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰۰۰۰ ریال اعتبار برای دانشگاه خبر داد.

در ادامه مراسم ۷  نفر به نمایندگی از تمامی دانشجویان جهت بیان سوالات و انتقادهای دانشجویی در بخش تریبون آزاد  شرکت کردند. دانشجویان دیگر نیز سوالات خود را به صورت کتبی مطرح کردند که نجفی  پاسخ گوی سوالات آنان بود.

اهم خواسته های دانشجویان ارتقای کیفیت محیط آموزشی ، رفاهی ، ساخت دانشکده پرستاری ، توسعه فضای فیزیکی آمفی تئاتر دانشگاه و همچنین استقبال و حمایت مسئولین از انتقادات دانشجویان بود.پخش کلیپی از ریاست دانشگاه جهت تبریک روز دانشجو و نمایش فعالیت های فرهنگی , ورزشی معاونت فرهنگی و دانشجویی از دیگر برنامه های مراسم بود.

شایان ذکر است همزمان با اجرای مراسم ۱۶ آذر , بازارچه خیریه ای توسط کانون های دانشجویی به همراه معرفی جشنواره فرهنگی هشتم وزارت بهداشت، در محوطه دانشکده پزشکی برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.