شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۱

حجت الاسلام عبدالرزاق نژاد:

مسئولیت زمانی ارزشمند است که در مسیر رضای خدا و خدمت به خلق باشد

بیرجند/مراسم معارفه

در مراسم تکریم خدمات ۴ ساله دکتر قائمی و معارفه دکتر دهقانی سرپرست جدید دانشگاه که با حضور دکتر حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت و معاون کل وزارت بهداشت در سالن شهید دکتر رحیمی دانشگاه برگزار شد، حجت الاسلام عبدالرزاق نژاد گفت: مسئولیت زمانی ارزشمند است که در مسیر رضای خدا و خدمت به خلق باشد.

به گزارش مفدا بیرجند، در مراسم تکریم خدمات ۴ ساله دکتر قائمی و معارفه دکتر دهقانی سرپرست جدید دانشگاه که با حضور دکتر حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت و معاون کل وزارت بهداشت در سالن شهید دکتر رحیمی دانشگاه برگزار شد، حجت الاسلام عبدالرزاق نژاد گفت: مسئولیت زمانی ارزشمند است که در مسیر رضای خدا و خدمت به خلق باشد.

حجت الاسلام مهدی عبدالرزاق نژاد به نمایندگی از دفتر نهاد رهبری دانشگاه، ضمن خیرمقدم به مسئولین و تمامی حاضرین و مدعوین گفت: مسئولیت از نگاه اسلامی یک امانت الهی است

وی با ذکر آیات و روایاتی درباره نگاه و نگرش به مسئولیت در حکومت اسلامی اضافه کرد: کسی که در نظام اسلامی مسئولیتی را عهده دار می شود توفیق و افتخاری نصیب او شده است و از این جهت باید به او تبریک گفت

عضو هیات علمی دانشگاه با تاکید بر اهمیت مسئولیت خاطرنشان کرد: مسئولیت زمانی ارزشمند است که در مسیر رضای خدا و خدمت به خلق باشد.

حجت الاسلام عبدالرزاق نژاد، نظام اسلامی را خدمتگزار به مردم، محرومین و اجرا کننده حدود الهی دانست و گفت: همه باید برای حفظ نظام اسلامی تلاش کنیم.

وی با اظهار اینکه خیانت به نظام اسلامی بزرگترین گناه است اضافه کرد: باید قدر توفیق خدمت به مردم را بدانیم

عضو هیات علمی دانشگاه با قدردانی از زحمات دکتر قائمی و تبریک به دکتر دهقانی و با توصیه به فراهم کردن زمینه شادی دل مردم و رفع گرفتاری های آنان گفت: مردم و مشکلات اقتصادی آنان را فراموش نکنیم و محرومین را از یاد نبریم و به طبقات ضعیف جامعه توجه بیشتری داشته باشیم.

حجت الاسلام عبدالرزاق نژاد با اشاره به دستاوردهای وزارت بهداشت در سالیان اخیر گفت: خداوند را شکر می کنیم که مسئولینی در کشور با نیت خالصانه و همتی دو چندان به فعالیت و کار مشغولند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.