سه‌شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۷

همایش تجلیل از داوطلبان سلامت در دانشکده علوم پزشکی لارستان برگزار شد

روز جانی داوطلبان سلامت

در مراسم روز جهانی داوطلب، با حضور فرماندار، معاون استاندار شهرستان لارستان و رییس و مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی لارستان، از جمعی از رابطان و مربیان سلامت تجلیل شد.

به گزارش مفدا لارستان، به همت معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی لارستان، همزمان با ۱۵ آذر، روز جهانی داوطلب مراسم بزرگداشت از داوطلبان سلامت در این دانشکده برگزارشد.

در این مراسم دکتر عباس نصری معاون بهداشتی و درمانی دانشکده علوم پزشکی لارستان از نقش بی بدلیل و مهم داوطلبان سلامت در بین اقشار مختلف جامعه خبر داد و گفت: در حوزه سلامت خیرین و داوطلبین از بازوان پرتوان و مؤثر این مجموعه هستد که بدون هیچ چشم داشتی، در عرصه سلامت مشغول خدمت رسانی و اطلاع رسانی هستند.

در ادامه مراسم دکتر عاطفه رئوفی رییس دانشکده علوم پزشکی لارستان، ضمن گرامیداشت این روز از زحمات ارزنده داوطلبین تشکر کرد و گفت: خدمات داوطلبانه که همراه با پاداش مادی نباشد، نمایش زیبایی ازصفات والای انسانی است که جامعه را به طرف ارزش‌های معنوی سوق می‌دهد.

وی افزود: خدمات داوطلبانه به خدماتی اطلاق می‌شود که افراد خیر اندیش بدون انتظار پاداش مادی برای بهبود زندگی سالم و مناسب دیگران تلاش می‌کنند. فعالیت‌های داوطلبانه چشم انداز مشخصی از مشارکت‌های مردمی است که کشور ما با توجه به فرهنگ اسلامی در طول تاریخ، پیشینه‌ای طولانی از مفهوم عینی و واقعی خدمات داوطلبانه و مشارکت مردمی دارد.

رئوفی بیان کرد: امیدواریم با برگزاری این مراسمات، گوشه‌ای از زحمات بی شائبه این گروه خودجوش و مردمی جبران شود.

گفتنی است در ادامه مراسم با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان لارستان، معاون سیاسی امنیتی فرمانداری، رییس و معاون دانشکده علوم پزشکی لارستان، از جمعی از رابطان و مربیان سلامت تجلیل شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.