پنجشنبه ۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۰

بازدیدهای قائم مقام وزیر بهداشت از مجموعه های دانشگاه

دکتر حریرچی در بیمارستان ایران مهر، دانشکده داروسازی و مرکز آزمون های الکترونیک

بیرجند/بازدید دکتر حریرچی

دکتر ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت و معاون کل وزارت بهداشت بازدیدهایی از بیمارستان ایران مهر، دانشکده داروسازی و مرکز آزمون های الکترونیک دانشگاه داشت.

به گزارش مفدا بیرجند؛ دکتر ایرج حریرچی قائم مقام وزیر بهداشت و معاون کل وزارت بهداشت بازدیدهایی از بیمارستان ایران مهر، دانشکده داروسازی و مرکز آزمون های الکترونیک دانشگاه داشت.

دکتر ایرج حریرچی با حضور در تمام بیمارستان ایران از تمام بخش های این مرکز رادیوتراپی آنکولوژی بازدید و ضمن گفت و گو با پرسنل، از بیماران عیادت و دلجویی کرد.

وی آخرین اوضاع ارائه خدمات درمانی در این مرکز را جویا  شد و با اشاره به شهرهایی که کمبود دستگاه ها و تجهیزات درمان بیماران سرطانی دارند، راهکارهایی برای بهبود وضعیت موجود ارائه نمود.

 معاون کل وزارت بهداشت در ادامه به مرکز آزمون های الکترونیک دانشگاه رفت و سوالاتی درباره میزان و آمار استفاده اساتید و دانشجویان از این سالن چندمنظوره تاکنون داشت 

دکتر حریرچی با اشاره به آمار خالی ماندن صندلی های دانشگاه از سوی داوطلبین رشته های ریاضی و مهندسی و اعلام اینکه رشته های پزشکی به دلیل استقبال داوطلبین تا سالیان سال به چنین مشکلی برنخواهد خورد بر ارتقاء کیفیت آموزشی در دانشگاه های علوم پزشکی تاکید کرد.
وی همچنین از محلی که برای دانشکده داروسازی دانشگاه در نظر گرفته شده است نیز بازدید کرد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.