چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۷

پس از برگزاری انتخابات: رسول رهبری دبیر مجمع قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت شد

قرآن وعترت

در حاشیه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت و پس از برگزاری انتخابات در نشست عمومی دبیران کانونهای قرآن و عترت(ع) دانشگاههای علوم پزشکی کشور، رسول رهبری دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به عنوان دبیر مجمع قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت انتخاب شد.

به گزارش مفدا، در حاشیه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت و پس از برگزاری انتخابات در جلسه دبیران کانونهای قرآن و عترت(ع) دانشگاههای علوم پزشکی کشور که در سالن میزا کوچک خان مجتمع زیبا کنار برگزار شد، رسول رهبری به عنوان دبیر مجمع قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت انتخاب شد.

در این نشست ۶ ساعته علی بدیع الزمان دبیر پیشین این مجمع گزارشی از عملکرد این مجمع ارائه کرد و سپس اساسنامه مجمع قرآن و عترت وزارت بهداشت مورد بازبینی قرار گرفت و اصلاحاتی در آن اعمال شد. همچنین به منظور انسجام فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان، چارت تشکیلاتی کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به تصویب رسید و مقرر شد زمان واحدی برای برگزاری انتخابات شورای مرکزی کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور در نظر گرفته شود.


در پایان این نشست از زحمات علی بدیع الزمان در زمان تصدی این مسؤولیت تقدیر شد و دبیری مجمع قرآن و عترت وزارت بهداشت به آقای رسول رهبری دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی واگذار شد.
عضویت در شورای مرکزی مجمع قرآن و عترت وزارت بهداشت، دبیر کانون قرآن و عترت دانشکاه علوم پزشکی شهید بهشتی، معاون درمان گروه جهادی منتظران مصلح(عج)، مسئول بسیج دانشکده پرستاری و مامایی، عضو گروه تواشیح یاسین شهرستان بناب، رتبه اول مفاهیم استان اذربایجان شرقی در مسابقات اوقاف، رتبه سوم قرائت تحقیق استان آذربایجان شرقی در مسابقات اوقاف، رتبه دوم قرائت تحقیق دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و ثبت مقاله در همایش ملی بوعلی سینا بخشی از رزومه تحصیلی و قرآنی رسول رهبری است.

 لینک کوتاه 

کد خبر73361

اخبار مرتبط

حضور دبیران کانون های قرآن دانشگاه علوم پزشکی گناباد  در نشست دبیران کانون‌های قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.