سه‌شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۶

پیام تبریک معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه به مناسبت روز دانشجو

دكتر گيلاسي

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در پیامی سالگرد حماسه ۱۶ آذر را به جامعه علمی و دانشگاهی کشور به خصوص دانشجویان عزیز تبریک گفت.متن پیام بدین شرح می باشد:

۱۶ آذر، نماد روحیه خروشان جنبش دانشجویی و مظهر ایثار، از خودگذشتگی، پایداری ، استقلال و آزادی است.

۱۶آذر ثابت کرد که ایران تنها از آنِ ملت ایران است و آنان خود حق اداره کشورشان را دارند. ۱۶آذر ثابت کرد که قلم‏ها، شعارها و قدم‏های استوار دانشجو، همواره همراه ملت و یاری گر دولت در همه زمینه‏ هاست.

 دانشجو عظمتی به بزرگی علم در دین مبین اسلام دارد ... دانشجو می فهمد و راه را انتخاب می کند ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲ نمایانگر روح استکبارستیزی،‌ استقلال‌خواهی، عدالت‌طلبی و آزادی‌خواهی دانشجویان ایران در پرتو اسلام عزیز است.

۱۶ آذر روزی است که فریاد خودآگاهی و خودباوری ملت ایران از گلوگاه دانشگاه به گوش استعمارگران رسید و به آنان فهماند که دانشجوی مسلمان ایرانی، هوشیار و در صحنه، گوش به فرمان رهبر خود دارد و می‌خواهد دانش را در خدمت ایمان و وسیله سعادت ملت و کشور خود سازد.

مبارک باد این روز مقدس بر شما دانشجویان که پاسداران امین آرمان‌های هم سنگران خود هستید. مسلما آینده از آن ملتی است که دیروز را پاس داشته و با قدر دانستن امروز، برنامه‌ای برای فردا داشته باشد، ‌که امروز بیش از پیش، نیازمند آگاهی و خودباوری شما دانشجویان سرنوشت ساز هستیم.

                                                              حمیدرضا گیلاسی

                                                               معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.