سه‌شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵

با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه؛

جلسه شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد

جلسه شورای صنفی همدان

با هدف بررسی عملکرد مسئولین سلف سرویس، خوابگاه ها و واحد تربیت بدنی جلسه شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد.

به گزارش مفدا همدان، این جلسه که حدود پنج ساعت به طول انجامید با حضور معاون و مدیران فرهنگی و دانشجویی و اعضای شورای صنفی در محل دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد.

هدف از برگزاری این نشست، بررسی عملکرد مسئولین سلف سرویس، خوابگاه ها و واحد تربیت بدنی از ابتدای تابستان تا پایان مهرماه سال جاری بود.

بیان مشکلات پیش آمده طی مهرماه در بحث غذاهای توزیع شده در سلف سرویس مانند کم بود نان و گرم بودن نوشیدنی ها از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود که «صباح قدیمی» رئیس اداره تغذیه و امور رستوران ها به توضیح در این خصوص پرداخت.

یکی دیگر از مسائل مطرح شده توسط اعضای شورای صنفی بحث بسته بندی نا مناسب سالادها برای خوابگاه های دانشجویی بود که رئیس اداره تغذیه در مورد این مشکل تصریح کرد: با توجه به طولانی شدن مدت زمان تعمیرات در سلف سرویس، سالادها به صورت بسته بندی شده در خوابگاه ها توزیع می شود.

اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان، همچنین ضمن تقدیر و قدردانی از تلاش ها و عملکرد بسیار خوب «صباح قدیمی» در اداره سلف سرویس، اهمیت در زیرساختی بودن فعالیت های این واحد به صورت کمی و کیفی را نیز مناسب دانستند.

توجه به مباحثی همچون زیباسازی محیط سلف سروریس، رشد 40 درصدی کیفی غذا از نظر دانشجویان و افزایش میزان رضایت مندی به 80 درصد نیز از دیگر مسائلی بود که از جانب شورای صنفی مورد تقدیر قرار گرفت.

بررسی مشکلات موجود در خوابگاه ها همچون معیوب بودن سیستم های صوتی، نبود ماشین لباسشویی و کولر، قدیمی بودن کتابخانه ها و قدیمی بودن درب سرویس های بهداشتی نیز از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود که «احسان کاووسی» رئیس اداره امور خوابگاه ها به ارائه توضیحات درباره این مباحث پرداخت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.