دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۷

همزمان با محفل انس با قرآن کریم و ادای احترام به شهدای گمنام دانشگاه

دکتر دهقانی: موکب ۳۵ نفره بهداشتی درمانی جواد الائمه عازم کاظمین شد

بیرجند/اعزام موکب بهداشتی درمانی

همزمان با برگزاری محفل انس با قرآن کریم در مسجد شهدای گمنام دانشگاه و مراسم ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام دانشگاه، آئین بدرقه موکب ۳۵ نفره بهداشتی درمانی جواد الائمه دانشگاه به کاظمین برگزار شد.

به گزارش مفدا بیرجند، همزمان با برگزاری محفل انس با قرآن کریم در مسجد شهدای گمنام دانشگاه و مراسم ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام دانشگاه، آئین بدرقه موکب ۳۵ نفره بهداشتی درمانی جواد الائمه دانشگاه به کاظمین برگزار شد.
سرپرست دانشگاه در این خصوص گفت: این افراد به صورت داوطلبانه و با همکاری بسیج جامعه پزشکی به مدت ۱۰ روز در باب صاحب الزمان کاظمین و در موکب بهداشتی _ درمانی جواد الائمه(ع) مستقرمی شوند.
دکتر محمد دهقانی با اعلام اینکه این گروه شامل ۳۵ نفر می باشند افزود: افراد گروه را پزشک ، دندان پزشک ، متخصص گوش وحلق وبینی ، تکنسین دارویی ، پرستار ، کارشناس بهداشت محیط ، دکتری آموزش بهداشت و کارشناس ارشد اپیدمیولوژی تشکیل می دهند.
وی از کمک ۷۵ میلیون تومانی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و هلال احمر برای خدمت به زائران اربعین در حوزه بهداشتی و درمانی خبرداد و گفت: از این مقدار  ۶۰ میلیون تومان دارو بوده که برای موکب های بهداشتی درمانی کاظمین تهیه شده است و بقیه هزینه ها برای تامین اقلام پشتیبانی نیروهای بهداشتی درمانی و تامین تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی مورد نیاز موکب ها در نظر گرفته شده است.
دکتر دهقانی خاطرنشان کرد: ویزیت بیماران، سرم تراپی، تحویل دارو، تزریقات، پانسمان و خدمات دندان پزشکی از جمله خدماتی است که این گروه درمانی در کاظمین به زائران عرضه می کنند .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.