پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰

پایان یافتن امور تاسیساتی، تجهیزاتی و عمرانی خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

پنج خوابگاه دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از خدمات امورعمومی (تجهیزاتی، تاسیساتی و عمرانی ) بهره مند شدند.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛ اکیرمیرجانی اقدم در گفتگو با خبرنگار مفدا گفت : با توجه به نیاز سنجی هایی که درخوابگاه های دانشجویی انجام شد لزوم انجام کارهای عمرانی، تاسیساتی و عمرانی ضروری به نظرمی رسید و کلیه خوابگاه های دانشجویی پس از هماهنگی و رایزنی با معاونت توسعه و پیش بینی اعتبارات مورد نیاز این موضوع باحمایت ریاست دانشگاه و معاونت فرهنگی دانشجویی به صورت جدی در فصل تابستان در خوابگاه های دانشجویی انجام شد.

وی در ادامه افزود؛ در اینجا جا دارد ازحمایت های ریاست دانشگاه و معاون فرهنگی دانشجویی، معاونت توسعه و همچنین همکاران امور دانشجویی تشکر ویژه داشته باشم که باعث شدند این اتفاق مهم رقم بخورد.

وی تصریح کرد، اقدامات انجام شده در خوابگاه های دانشجویی نسبتا" مطلوب است ولی با استانداردهای موجود خیلی فاصله است، امیدواریم در آینده با تأمین و تخصیص اعتبارات مورد نیاز از وزارت متبوع بتوانیم شرایط خوب و مناسب تری را برای دانشجویان رقم بزنیم.

گفتنی است؛ سه خوابگاه دانشجویی دختران و دو خوابگاه پسران دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی خدمات ارائه می‌دهند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.