شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۸

بازدید سرزده معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از سلف سرویس مرکزی

سلف

دکتر محمد رضا غلامی به همراه مدیر فرهنگی دانشکده پزشکی، معاون مدیریت دانشجویی، رئیس اداره تغذیه، دبیر شورای صنفی و تعدادی از دانشجویان به صورت سر زده از سلف سرویس مرکزی دانشگاه بازدید کردند.

به گزارش مفدا کرمانشاه، عصر امروز ٢٨ مهرماه جهت نظارت بر روند تهیه و توزیع غذا معاون فرهنگی و دانشجویی به همراه چند تنی از مدیران حوزه دانشجویی از سلف مرکزی بازدید کرد.

در این بازدید که دکتر رشیدی نیز معاون فرهنگی و دانشجویی را همراهی می کرد، نوع برنج پخت شده که مورد انتقاد دانشجویان بود مورد بررسی قرار گرفت و جایگزین کردن برنج های ایرانی با کیفیت بهتر در دستور کار قرار گرفت.

در حاشیه این بازدید دکتر محمد رضا 
غلامی در گفتگو با مفدا کرمانشاه، از جایگزین کردن برنج تازه خریداری شده به جای برنج قبلی خبر داد و افزود: با توجه با اینکه دانشجویان از نوع برنج رضایت نداشتند تصمیم به تغییر نوع برنج گرفتیم.

وی همچنین از اضافه شدن دورچین های غذا مانند زیتون به غذا خبر داد و گفت: افزایش کیفیت غذا یکی از مسائل مورد توجه ما است که امیدواریم با تدابیری که اندیشیده شده به زودی شاهد این امر مهم باشیم.

غلامی با بیان اینکه به انتقاد های سازنده دانشجویان به کیفیت و کمیت خدمات ارائه شده اهمیت می دهیم، افزود: مسائلی که از طریق شورای صنفی به ما اطلاع داده شده را پیگیری کرده ایم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.