دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵

در جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه شاهد و ایثارگر؛

از دو دانشجوی برتر دانشگاه علوم پزشکی فسا تقدیر شد

 از دو دانشجوی شاهد و ایثارگر برتر دانشگاه علوم پزشکی فسا تقدیر شد

در اولین جشنواره انتخاب دانشجوی نمونه شاهد و ایثارگر، از فاطمه نوحی دانشجوی رشته هوشبری و سمیرا اخترفر دانشجوی رشته اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی فسا، بعنوان دانشجویان برتر تقدیر شد.

به گزارش مفدا فسا، این جشنواره با حضور دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز، فسا، جهرم، یاسوج، بوشهر، بندرعباس، لار و گراش، شنبه ۱۳ آذرماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.

در این جشنواره که با حضور قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دبیران ستاد شاهد و ایثارگر و دانشجویان برتر دانشگاه‌های علوم پزشکی کلان منطقه ۵ کشور برگزار شد، از دو نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی فسا، فاطمه نوحی دانشجوی مقطع کارشناسی رشته هوشبری و سمیرا اخترفر دانشجوی مقطع کارشناسی رشته اتاق عمل، بعنوان دانشجویان برتر و همچنین از پژمان باقری، دبیر ستاد شاهد و ایثارگر این دانشگاه تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است در این جشنواره از بین کل دانشجویان هر کلان منطقه، ۲۱ نفر بر اساس آیین نامه اعلامی اداره کل شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت انتخاب و پس از تقدیر در کلان مناطق، جهت رقابت در بخش اصلی اعطای جایزه ملی ایثار و دیدار با رهبری، به این اداره کل معرفی می‌شوند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.