سه‌شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵

فرصت یک ماهه جهت ارسال آثار

یازدهمین ماراتن نشریات دانشجویی کشور آغاز شد

233737.jpg

بر اساس ابلاغیه دستور العمل اجرایی برگزاری یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر ۱۱ مهلت ارسال آثار به دبیر خانه جشنواره به مدت یک ماه از ۲۱ مهر ماه لغایت ۲۱ آبان ماه سال جاری اعلام شده است.

به گزارش مفدا بیرجند بر اساس ابلاغ دستور العمل اجرایی برگزاری یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی «تیتر ۱۱» این جشنواره در تاریخ ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ به میزبانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و مشارکت معاونت فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

بر اساس ابلاغیه اعلام شده ارسال آثار نشریات از طریق سایت تیتر ۱۱ می باشد و تنها نشریاتی که از یک اسفند ۱۳۹۵ الی ۱۵ آبان ۱۳۹۷ منتشر شده‌اند می‌توانند در جشنواره شرکت کنند.

یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی با عنوان «تیتر ۱۱» و با همکاری وزارت خانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌شود.

این جشنواره با هدف ظرفیت‌سازی در فعالان و علاقمندان نشریات دانشجویی و توسعه کمی و کیفی نشریات دانشجویی برگزار می‌شود. کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل کشور شامل دانشجویان دانشگاه‌های تابعه وزارتین بهداشت و علوم امکان حضور در این جشنواره را خواهند داشت.

یازدهمین دوره جشنواره نشریات دانشگاهی در سه بخش رقابتی، نمایشگاهی و برنامه های جنبی برگزار خواهد شد. بخش رقابتی شامل آثار برتر، نشریات برتر، فضای مجازی، بخش ویژه (نویسنده برتر و نشریه برتر) خواهد بود.

بنا به گزارش دبیرخانه جشنواره کلیه فرآیندهای این جشنواره اعم از دریافت آثار و داوری به صورت الکترونیک صورت می گیرد.

متقاضیان شرکت در جشنواره نشریات دانشجویی «تیتر ۱۱» می توانند از تاریخ ۲۱ مهرماه لغایت ۲۱ آبان ماه سال جاری نسخه الکترونیکی آثار خود را در سامانه دبیرخانه یازدهمین جشنواره نشریات دانشجویی به نشانی titr۱۱.ir بارگذاری نمایند.

دانشجویان شرکت کننده برای کسب اطلاعات بیشتر دستورالعمل اجرایی برگزاری یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی را مطالعه و یا به دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه به نشانی اداره امور فرهنگی دانشگاه(خانم نجفی) مراجعه نمایند. تلفن تماس: ۳۲۳۹۵۳۳۵

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.