یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۳

در جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی ؛

کسب مقام دوم کشوری توسط دانشجوی دکتری تخصصی Ph.D ارگونومی " ندا مهدوی " در رشته "تذهیب"

ندا مهدوی  همدان

برگزیدگان بخش هنری بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه های علوم پزشکی در نخستین آیین اختتامیه مشخص و اعلام شد .

به گزارش مفدا،برگزیدگان بخش هنری بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی در نخستین آیین اختتامیه عصر روز چهارشنبه ۱۸ مهر ماه مشخص و اعلام شد که در این مراسم از برگزیدگان با اهدای لوح و جوایز تقدیر به عمل آمد.

آیین اختتامیه نخست بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور عصر امروز چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه با حضور دکتر محمد رضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و دکتر ناصر سیمفروش رئیس قرآن و عترت فرهنگستان علوم پزشکی، آیت الله رسول فلاحتی امام جمعه رشت و نماینده ولی فقیه در استان، دکتر یوسف زاده چابک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از مسؤولان ستادی و دانشگاهی و نیز دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی در تالار جام جمع مجتمع زیباکنار برگزار شد.

در بخش تقدیر از برگزیدگان بخش هنری، از نفرات نخست تا سوم رشته‌های مختلف همچون پی نما، نمایش تئاتر صحنه، خوشنویسی، تذهیب، طراحی پوستر، عکاسی، فیلم کوتاه، معرق و منبت، نقاشی و با اهدای لوح و جوایزی تجلیل به عمل آمد.

برگزیدگان بخش هنری این دوره از جشنواره به شرح زیر است.

ردیف

گروه

نام

نام خانوادگی

جنسیت

بخش

رشته

دانشگاه

رتبه

۱

دانشجو

فاطمه

 پورطالب

زن

هنری

پی نما(کمیک استریپ)

دزفول

رتبه اول

۲

دانشجو

آذر

 کاویانی

زن

هنری

پی نما(کمیک استریپ)

شهرکرد

رتبه  دوم

۳

دانشجو

مریم

 عباسی

زن

هنری

پی نما(کمیک استریپ)

شیراز

رتبه سوم

۴

دانشجو

میلاد

 خانزاده

مرد

هنری

تذهیب

گیلان

رتبه اول

۵

دانشجو

ندا

 مهدوی

زن

هنری

تذهیب

همدان

رتبه دوم

۶

دانشجو

مریم

 نورمحمدی

زن

هنری

تذهیب

بیرجند

رتبه سوم

۷

کارمند

ندا

 محمدنژاد

زن

هنری

تذهیب

اهواز

رتبه اول

۸

کارمند

سید محسن

نامور

مرد

هنری

تذهیب

بقیه الله

رتبه دوم

۹

کارمند

مسعود

 عیسی زاده

مرد

هنری

تذهیب

گیلان

رتبه سوم

۱۰

دانشجو

احمد

 غفاری

مرد

هنری

نمایش(تئاتر صحنه)

اهواز

رتبه اول

۱۱

دانشجو

نادر

آقایی

مرد

هنری

نمایش(تئاتر صحنه)

آبادان

رتبه دوم

۱۲

دانشجو

حدیث

 یوسفیان

زن

هنری

نمایش(تئاتر صحنه)

ایلام

رتبه سوم

۱۳

کارمند

محمد

 ابراهیمیان

مرد

هنری

خوشنویسی شکسته نستعلیق

شهرکرد

رتبه اول

۱۴

کارمند

محسن

 مولایی

مرد

هنری

خوشنویسی شکسته نستعلیق

البرز

رتبه دوم

۱۵

کارمند

وریا

 اسدی

مرد

هنری

خوشنویسی شکسته نستعلیق

کردستان

رتبه سوم

۱۶

استاد

ایمان

 سعادت نیا

مرد

هنری

خوشنویسی نستعلیق

دزفول

رتبه اول

۱۷

استاد

عباس

 پاکدل

مرد

هنری

خوشنویسی نستعلیق

سمنان

رتبه دوم

۱۸

دانشجو

صادق

 مسعودی

مرد

هنری

خوشنویسی نستعلیق

شیراز

رتبه دوم

۱۹

دانشجو

زهرا

 ثاقب

زن

هنری

خوشنویسی نستعلیق

مشهد

رتبه سوم

۲۰

کارمند

آرزو

 مومنی

زن

هنری

خوشنویسی نستعلیق

اردبیل

رتبه اول

۲۱

کارمند

سید نجف

 مسعودی

مرد

هنری

خوشنویسی نستعلیق

یاسوج

رتبه دوم

۲۲

کارمند

رضا

 اعظمی

مرد

هنری

خوشنویسی نستعلیق

شیراز

رتبه سوم

۲۳

کارمند

مجید

 بانام

مرد

هنری

خوشنویسی نسخ

مشهد

شایسته تقدیر

۲۴

کارمند

محمد

 جعفری زاده

مرد

هنری

خوشنویسی نسخ

اهواز

شایسته تقدیر

۲۵

دانشجو

بهنام

 امینی

مرد

هنری

طراحی پوستر

تبریز

شایسته تقدیر

۲۶

دانشجو

ذوالفقار

 سباتی

مرد

هنری

طراحی پوستر

آبادان

شایسته تقدیر

۲۷

دانشجو

محمدجواد

 معین آبادی

مرد

هنری

طراحی پوستر

کاشان

شایسته تقدیر

۲۸

کارمند

سید روح الله

 هاشمی

مرد

هنری

طراحی پوستر

ستاد وزارت بهداشت

رتبه اول

۲۹

کارمند

مصطفی

 عزیزپور

مرد

هنری

طراحی پوستر

اهواز

رتبه دوم

۳۰

کارمند

سعید

 ساجدی

مرد

هنری

طراحی پوستر

ارومیه

رتبه سوم

۳۱

استاد

سارا

 عبدالهی

زن

هنری

عکاسی

فسا

رتبه اول

۳۲

استاد

نسرین

 علوی نیا

زن

هنری

عکاسی

شیراز

رتبه دوم

۳۳

استاد

حسین

 صناعی زاده

مرد

هنری

عکاسی

شیراز

رتبه سوم

۳۴

دانشجو

سیده معصومه

 موسوی

زن

هنری

عکاسی

گلستان

رتبه اول

۳۵

دانشجو

فائزه

 ریاض منتظر

زن

هنری

عکاسی

شیراز

رتبه دوم

۳۶

دانشجو

محمدامین

 طبسی

مرد

هنری

عکاسی

بجنورد

رتبه سوم

۳۷

کارمند

یحیی

 کریم آبادی

مرد

هنری

عکاسی

گلستان

رتبه اول

۳۸

کارمند

عبدالسعید

 کوهساری

مرد

هنری

عکاسی

گلستان

رتبه دوم

۳۹

کارمند

الهه

 ربیعی

زن

هنری

عکاسی

سمنان

رتبه سوم

۴۰

دانشجو

محمد

 سهرابی

مرد

هنری

فیلم کوتاه

شیراز

شایسته تقدیر

۴۱

کارمند

هادی

 مبارکی

مرد

هنری

فیلم کوتاه

بوشهر

شایسته تقدیر

۴۲

دانشجو

مهدی

 احمدی داغستانی

مرد

هنری

معرق و منبت

اراک

رتبه اول

۴۳

دانشجو

محمد

 فراهانی

مرد

هنری

معرق و منبت

اراک

رتبه دوم

۴۴

دانشجو

فرشته

 طیبی خرم

زن

هنری

معرق و منبت

قم

رتبه سوم

۴۵

کارمند

پروانه

 کاویانی

زن

هنری

معرق و منبت

تبریز

رتبه اول

۴۶

کارمند

لطیف

 محمدی

مرد

هنری

معرق و منبت

کرمانشاه

رتبه دوم

۴۷

کارمند

احسان

 سبزه مقدم

مرد

هنری

معرق و منبت

گناباد

رتبه سوم

۴۸

کارمند

مهناز

 حاج باقری

زن

هنری

معرق و منبت

رفسنجان

رتبه سوم

۴۹

استاد

ندا

 جمالی مقدم

زن

هنری

نقاشی

شیراز

شایسته تقدیر

۵۰

دانشجو

علی

 عبدالحسینی

مرد

هنری

نقاشی

شاهد

رتبه اول

۵۱

دانشجو

ندا

 شکاری

زن

هنری

نقاشی

رفسنجان

رتبه دوم

۵۲

دانشجو

سحر

 کرابی

زن

هنری

نقاشی

سبزوار

رتبه سوم

۵۳

کارمند

مژده

 باقری

زن

هنری

نقاشی

شیراز

رتبه اول

۵۴

کارمند

نازنین

 روحی

زن

هنری

نقاشی

شیراز

رتبه دوم

۵۵

کارمند

سمیه

 نجفی

زن

هنری

نقاشی

اراک

رتبه سوم

۵۶

دانشجو

زهرا

 یوسفی

زن

هنری

نقاشی خط

ایران

رتبه اول

۵۷

دانشجو

محمد تقی

مشکوری

مرد

هنری

نقاشی خط

گلستان

رتبه دوم

۵۸

کارمند

حسین

 ابراهیم نژاد

مرد

هنری

نقاشی خط

مازندران

رتبه اول

۵۹

کارمند

ابوذر

 البرزی

مرد

هنری

نقاشی خط

شیراز

رتبه دوم

۶۰

کارمند

محمد

 فرازی

مرد

هنری

نقاشی خط

شیراز

رتبه سوم

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.