یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۳

دکتر امیر رحمانی رسا به نمایندگی از دانشگاه علوم پزشکی همدان؛

پرچم میزبانی بیست چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را تحویل گرفت

همدان میزبان جشنواره قرآن شد

با پایان و برگزاری سه روزه جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در گیلان و رتبه بندی و شناخت دانشگاه های برتر،دانشگاه علوم پزشکی همدان میزبان بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت کشور شد.

به گزارش مفدا، با پایان بخش اختتامیه سوم از بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور رتبه بندی پنج دانشگاه برتر قرآنی وزارت بهداشت بود.

بر این اساس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با کسب ۱۷۱ امتیاز رتبه نخست، دانشگاه علوم پزشکی کاشان با کسب ۱۴۸  امتیاز رتبه دوم، دانشگاه علوم پزشکی تبریز با کسب ۶۲ امتیاز رتبه سوم، دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با کسب ۵۸ امتیاز رتبه چهارم و دانشگاه علوم پزشکی اهواز با کسب ۵۷ امتیاز رتبه پنجم را از آن خود کردند.

و در اختتامیه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور دانشگاه علوم پزشکی همدان از میان پنج دانشگاه متقاضی بیرجند، کردستان، ایران و ارتش ،

دانشگاه علوم پزشکی همدان با توجه به ارزیابی های کارشناسان وزارت بهداشت و توانایی و داشتن امکانات مناسب نرم افزاری و سخت افزاری ،توانست میزبانی بیست وچهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را  به خود اختصاص داده  و پرچم این جشنواره توسط دکتر امیر رحمانی رسا مدیر امر فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه به نمایندگی از دانشگاه  دریافت گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.