جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۱

در دومین شب از رقابت های جشنواره قرآن و عترت

کارکنان، اساتید و دانشجویان علوم پزشکی شیراز، ۱۲ رتبه دیگر را از آن خود کردند

اختتامیه شب دوم

در دومین شب از رقابت های بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و در جریان اختتامیه این شب، کاروان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز موفق شد تا ۱۲ رتبه ارزشمند دیگر را از آن خود نماید.

در دومین شب از رقابت های بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و در جریان اختتامیه این شب، کاروان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز موفق شد تا ۱۲ رتبه ارزشمند دیگر را از آن خود نماید.

بنابه گزارش مفدا شیراز، رئیس اداره توسعه فعالیت های قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز درباره این خبر گفت: در دومین اختتامیه از بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت و در بخش های پژوهشی و معارف، دانشگاه علوم پزشکی شیراز توانست در رده های کارکنان، اساتید و دانشجویان ۱۲ رتبه دیگر را به اندوخته خود اضافه کند.

عطااله امیدواری ادامه داد: در این شب موفق شدیم تا در رشته های مقاله نویسی، بررسی و نقد کتاب، تالیف کتاب، تلخیص کتاب، آشنایی با احادیث اهل بیت، آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن، حفظ موضوعی قرآن و نیز پرسمان قرآنی صاحب رتبه گردیم.

این قاری بین المللی قرآن افزود: مرضیه راشدی، آزیتا جابری، فریبا عباسی، سید جواد موسوی، سید مهدی مرعشی، مریم کامکاری، نازنین زهرا مظلومیان، فاطمه طهماسبی، زهرا ابراهیمی، محمد ساسان نیا و جعفر حسن زاده افرادی بودند که از دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بخش های پژوهشی و معارف موفق به کسب رتبه گردیدند.

او از شور و شعف خاص در میان شرکت کنندگان بخش شفاهی کاروان اعزامی دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر داد و گفت: شرکت کنندگان بخش شفاهی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از مدت ها پیش با حضور در کارگاه های آموزشی و توان افزایی سعی در ارتقاء سطح توانایی های خود داشته اند و هم اکنون نیز در کوران رقابت ها، لحظه ای از تمرین و تلاش برای حفظ و بالا بردن آمادگی خود غافل نمی شوند.

امیدواری از حضور دو استاد برجسته کشوری، خانم ها گنبدی و کسرایی در کارگاه های تخصصی قاریان، حافظان، مرتلین، موذنان و مداحان بخش خواهران یاد نمود و ادامه داد: کارگاه های آموزشی ویژه برادران نیز در شیراز و زیبا کنار توسط اینجانب اداره و تدریس شده است.

بیست و سومین دوره از رقابت های جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در حالی ادامه دارد که دانشگاه علوم پزشکی شیراز صدرنشین جدول این رقابت ها می باشد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.