پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۴

رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت:

هدف از جشنواره قرآن و عترت تغییر و ارتقای رفتارها، گفتارها و اعتقادات است

دومین آیین اختتامیه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور به روایت تصویر (3)

رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، گفت: هدف از برگزاری این جشنواره تغییر و ارتقای رفتارها، گفتارها و اعتقادات ماست و اگر به این مهم دست نیابیم در واقع به یک فعالیت تبلیغی و کلیشه‌ای اکتفا کرده‌ایم که قطعا مد نظر ما نیست .

به گزارش مفدا گیلان/دکتر محمد مهدی بحرالعلوم دبیر بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در آیین اختتامیه دومین روز از این جشنواره ضمن تقدیر از تمامی دست اندرکاران برگزاری جشنواره و میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت؛ جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، نبض سالانه فعالیت های قرآنی وزارت بهداشت است و برگزاری آن لازم اما کافی نمی باشد، لذا مجموعه ای از فعالیت های قرآنی در حوزه های  پژوهشی، آموزشی و تبلیغی تعریف شده و امید داریم به انجام کیفی آنها دست یابیم.

دکتر محمد مهدی بحرالعلوم گفت؛ هدف از این جشنواره تغییر و ارتقای رفتارها ، گفتارها و اعتقادات ماست و اگر به این مهم دست نیابیم در واقع به یک فعالیت تبلیغی و کلیشه‌ای اکتفا کردیم که قطعا مد نظر ما نیست .

رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت اظهار داشت؛ دانشگاه‌های علوم پزشکی در سال گذشته در بین دستگاه‌های دانشگاهی، رتبه اول را کسب کرده و این در شرایطی است که ظرفیت‌های مغفول در وزارت بهداشت وجود دارد که اگر احیا شده و مورد توجه قرار گیرد، موفقیت های بیشتری را رقم می‌زند.

وی با اشاره به اینکه آیین نامه جشنواره با هم اندیشی نمایندگانی از اساتید ، دانشجویان و کارمندان تدوین می شود، از شرکت کنندگان خواست تا با ارایه نظرات خود در هرچه بهتر برگزار شدن بیست و چهارمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کمک کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.