پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت:

بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت (ع) فرصت مناسبی برای انتقال اطلاعات و کسب ایده است

مصاحبه روز سوم

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت گفت:حضور بالغ بر هزار نفر از فعالین قرآنی دانشگاه‌ها در بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور فرصت مناسبی برای انتقال اطلاعات و کسب ایده است.

دکتر محمد مهدی بحرالعلوم در حاشیه برگزاری بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار مفدا گفت: در این جشنواره مسابقات، کارگاه‌های پژوهشی، آموزشی و نشست‌های تخصصی و اجرایی با شرکت اعضای کانون قرآن و عترت و کارشناسان دانشگاه در حال برگزاری است که ما در کنار برنامه‌های قرآنی برنامه‌های ورزش نیز تدارک دیده ایم.

وی ادامه داد: در طی این جشنواره فعالیت‌های متعددی با همکاری مسئولین دانشگاه علوم پزشکی گیلان و دانشجویان فعال در حال انجام است و که امیدواریم این فعالیت‌ها سبب ارتقاء فعالیت‌های قرآنی از لحاظ کمی وکیفی شود .

 بحر العلوم ادامه داد: بیش از هزار نفر از فعالین قرآنی دانشگاه‌ها درگیلان گرد هم آمده اند که این امر فرصتی مناسب برای انتقال اطلاعات و ایجاد و کسب ایده خواهد بود و ما در آینده انتظار داریم که فعالیت قرآنی در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور رشد بیشتری داشته باشد و در حال حاضر هم در وزارت بهداشت فعالیت‌های قرآنی دارای رشد بسیار خوب و قابل قبولی است.

رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با اشاره به اینکه مرحله نهایی جشنواره دارای جزئیات متفاوتی است گفت: ما در مراسم اختتامیه فردا شب میزبان بعدی جشنواره را اعلام می‌کنیم.

دبیر بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت (ع) وزارت بهداشت در خصوص کیفیت و نحوه برگزاری جشنواره، به این نکته اشاره کردند که قطعا میزبانی این تعداد کار بسیار دشواری است، اما کادر اجرایی دانشگاه علوم پزشکی گیلان زحمات زیادی کشیده است و تلاش کرده اند تا به بهترین شکل ممکن این جشنوراه را برگزار کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.