پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸

آغاز مرحله نهایی مسابقات بخش آوایی جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در زیباکنار

برگزاری مسابقات بخش آوایی در دومین روز جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان

مرحله نهایی مسابقات بخش آوایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاههای علوم پزشکی کشور از امروز پنجشنبه درمجتمع فرهنگی- آموزشی و رفاهی زیباکنار آغاز و تا دو روز ادامه دارد.

به گزارش مفدا، مرحله نهایی مسابقات بخش آوایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاههای علوم پزشکی کشور از امروز  پنجشنبه درمجتمع فرهنگی- آموزشی و رفاهی زیباکنار آغاز و تا دو روز ادامه دارد. متسابقین این بخش که به مرحله نهایی جشنواره راه‌یافته‌اند در رشته‌های قرائت، تحقیق، حفظ ۵جز، حفظ ده جز، حفظ ۱۵ جزء، حفظ ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم، ترتیل، اذان و دعاخوانی و... رقابت‌های خود را برگزار می‌کنند که در نهایت نفرات برگزیده این بخش در سومین آیین اختتامیه در روز جمعه ۲۰ مهرماه مشخص و جوایز خود را دریافت خواهند کرد.

در رشته تحقیق و همچنین ترتیل قرآن کریم بخش برادران، امروز پنجشنبه ۱۹ مهرماه مسابقات در سالن جام جم مجتمع زیباکنار صدا و سیما آغاز شده است و هم اکنون متسابقین در این رشته‌ها در حال رقابت هستند.

همچنین مرحله نهایی مسابقات بخش آقایان در رشته حفظ کل قرآن کریم و حفظ ۱۵ جزء و نیز حفظ ۲۰ جزء امروز پنجشنبه در سالن مسجد امام علی(ع) مجتمع زیباکنار پیگیری شد.

در بخش خواهران درمرحله نهایی مسابقات بخش آوایی امروز پنجشنبه ۱۹ مهرماه رقابتهای رشته‌های حفظ ۵ و ۱۵ جزء وترتیل قرآن کریم درتالار شهید آوینی برگزار می‌شود که درنهایت برگزیدگان این بخش تا پایان امروز مشخص خواهند شد.

همچنین مسابقات رشته‌های حفظ کل قرآن کریم و حفظ ۲۰ جزء در بخش خواهران امروز برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.