چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷

در حاشیه جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

۷ کارگاه و نشست تخصصی با رویکرد قرآنی برگزار می‌شود

سومین نشست قرآنی

در حاشیه مرحله نهایی برگزاری بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ۷ کارگاه و نشست تخصصی با رویکرد قرآنی زیر نظر مدرسان و اساتید علوم قرآنی و پژوهشی در مجتمع فرهنگی- آموزشی و رفاهی زیباکنار برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، در حاشیه مرحله نهایی برگزاری بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ۷ کارگاه و نشست تخصصی با رویکرد قرآنی زیر نظر مدرسان و اساتید علوم قرآنی و پژوهشی در مجتمع فرهنگی- آموزشی و رفاهی زیباکنار برگزار می‌شود.

کارگاه آشنایی با مبانی روش تحقیق در مطالعات میان رشته‌ای قرآن زیر نظر مدرس و استاد گرانقدر دکتر مجاهدی ساعت ۱۰ تا ۱۲ روز جمعه ۲۰ مهرماه در سالن میرزاکوچک خان مجتمع زیباکنارصدا و سیما برگزار می‌شود.

همچنین نشست هم‌اندیشی با موضوع و محوریت مطالعات میان‌رشته ای قرآن و سلامت، بایدها و نبایدها زیر نظر دکتر حسام الدین علامه قائم مقام دبیر کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی در نظام سلامت ساعت ۹ تا ۱۲ روز پنجشنبه ۱۹ مهرماه در سالن میرزاکوچک خان برگزارخواهد شد.

کارگاه شیوه‌های نگارش مقالات علمی در حوزه مطالعات میان رشته‌ای قرآن و سلام از دیگر نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی است که در حاشیه بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت درمرحله نهایی جشنواره در مجتمع زیباکنار و زیر نظر دکتر بهرام علی قنبری و دکترر محمد حسین نیکنام ساعت ۱۴ تا ۱۷ و ۳۰ دقیقه روز جمعه ۲۰ مهر ماه در سالن میرزاکوچک خان برگزار خواهد شد.

نشست تخصصی آشنایی با شیوه‌ها و فنون تلاوت قرآن کریم با تدریس استاد محمد فهمی العصفور از دیگر برنامه‌های این دوره از جشنواره است که این نشست روز جمعه ۲۰ مهرماه از ساعت ۱۴ تا ۱۷ و ۳۰ دقیقه در سالن صد نفری شهید مطهری مجتمع زیباکنار صدا و سیما برپا می‌شود.

کارگاه مهدویت و موانع فرارو با تدریس حجت الاسلام و المسلمین محمد صابرجعفری نیز ساعت ۸ تا ۱۲ روز جمعه در سالن یکصد نفری شهید مطهری برگزار می‌شود.

دو کارگاه تحت عنوان مهدویت و موانع فرارو ویژه دبیران کانون‌های مذهبی زیر نظر حجت الاسلام و المسلمین محمد صابر جعفری در ساعت ۱۴ تا ۱۶ و همچنین ۱۶ تا ۱۷ و ۳۰ دقیقه در کلاس شماره دو مجتمع فرهنگی آموزشی زیباکنار برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.