چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸

برگزاری کلاس آشنایی با مقررات دانشگاه علوم پزشکی ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشکده پرستاری ملایر

شورای انضباطی

با حضور دبیر شورای بدوی انضباطی، کلاس آشنایی با قوانین و مقررات دانشگاه علوم پزشکی همدان ویژه دانشجویان جدیدالورود دانشکده پرستاری شهرستان ملایر برگزار شد.

به گزارش مفدا همدان، «محمدرضا عطایی منزه» دبیر شورای بدوی انضباطی دانشگاه علوم پزشکی همدان در این کلاس در جمع دانشجویان جدیدالورود ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و تبریک به دانشجویان راه یافته به این دانشکده اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی یکی از بهترین مراکز آموزش عالی به شمار می رود.

وی در ادامه ضمن تعریف شورای انضباطی و نحوه فعالیت های این شورا در دانشگاه اضافه کرد: فضای دانشگاه با فضای مدرسه بسیار متفاوت است از این رو دانشجویان باید با موضوعات مختلف انضباطی، آموزشی و ... در این مجموعه آشنا شوند.

عطایی با اشاره به اینکه آشنایی با مسائل و موضوعات انضباطی از بروز تخلفات دانشجویی در دوران تحصیل جلوگیری خواهد کرد یادآور شد: هدف از برگزاری این دست کلاس های آموزشی شناساندن انواع تخلفات به دانشجویان بوده تا این آینده سازان ایران اسلامی دوران تحصیل خود را بدون هیچ مشکلی پشت سر گذاشته و در آینده در مراکز درمانی و بیمارستان ها خدمت کنند.

در ادامه دانشجویان به بیان پیشنهادات، انتقادات و نقطه نظرات خود در خصوص مسائل مختلف در دانشکده پرستاری شهرستان ملایر پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.