چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۸

در نخستین آیین اختتامیه مرحله نهایی جشنواره قرآن و عترت

امروز از برگزیدگان بخش‌های ادبی، هنری و فناوری تجلیل می‌شود

تقدیر از برگزیدگان جشنواره قرآنی

در نخستین آیین اختتامیه مرحله نهایی بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که در مجتمع فرهنگی- آموزشی و رفاهی زیباکنار در حال برگزاری است، عصر امروز چهارشنبه ۱۸ مهر ماه از برگزیدگان بخش‌های ادبی، هنری و فناوری با اهدای لوح و جوایز تقدیر به عمل می‌آید.

به گزارش مفدا، در نخستین آیین اختتامیه مرحله نهایی بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که در مجتمع فرهنگی- آموزشی و رفاهی زیباکنار در حال برگزاری است، عصر امروز چهارشنبه ۱۸ مهر ماه از برگزیدگان بخش‌های ادبی، هنری و فناوری با اهدای لوح و جوایز تقدیر به عمل می‌آید.

آیین اختتامیه نخست بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت از ساعت ۱۸ و۳۰ دقیقه امروز در سالن اجتماعات جام جم مجتمع زیباکنار آغاز می‌شود که در این مراسم طی هفت مرحله از برگزیدگان و نفرات نخست تا سوم بخش‌های هنری، ادبی و فناوری تجلیل می‌شود.

در نخستین بخش آیین اختتامیه و بعد از پخش سرود جمهوری اسلامی و تلاوت آیاتی از قرآن کریم و پخش تیزر جشنواره و همچنین سخنرانی و خیرمقدم رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به عنوان دانشگاه میزبان، از برگزیدگان رشته‌های شعر و داستان در سه رده اساتید، کارکنان و دانشجویان تقدیر می‌شود. در این بخش ۱۲ جایزه به برگزیدگان رشته‌های مختلف اعطاء می‌شود.

همچنین بعد از پخش کلیپ گزارشی از فعالیت‌های جشنواره، در مرحله دوم از برگزیدگان رشته‌های نمایشنامه نویسی و فیلمنامه نویسی در سه رده اساتید،کارکنان و دانشجویان تقدیر به عمل می‌آید که در این بخش ۱۱ جایزه به برگزیدگان رشته‌های مختلف اهدا خواهد شد.

مراسم ابتهال خوانی از جمله برنامه‌هایی است که توسط ستاد برگزاری جشنواره برای مراسم اختتامیه در نظر گرفته شده است که قطعا این برنامه فضای سالن را معنوی و قرآنی می‌کند.

اهدای جوایز بخش هنری در چهار مرحله و تقدیر از برگزیدگان رشته‌های خوشنویسی، معرق و منبت،تذهیب، طراحی پوستر، نقاشی، نقاشی خط و عکاسی، فیلم کوتاه، تئاتر صحنه‌ای، کمیک استریپ در سه رده اساتید، دانشجویان و کارکنان از دیگر برنامه‌های این مراسم است که درمجموع این چهار مرحله از ۶۰ نفر برگزیده رشته‌های مختلف تقدیر و تجلیل به عمل خواهد آمد.

تقدیر از میزبان سال گذشته جشنواره قرآن وعترت که برعهده دانشگاه علوم پزشکی شیراز بود و نیز سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان گیلان از جمله برنامه‌های آیین اختتامیه نخست خواهد بود.

پایان بخش آیین اختتامیه نخست جشنواره، اهدای جوایز بخش فناوری است. در این بخش از برگزیدگان رشته‌های تولید اپلیکیشن و ربات و همچنین کانال‌های مجازی قرآنی در سه رده دانشجویان، کارکنان و اساتید با اهدای لوج و جوایزی تقدیر می‌شود. در این بخش درمجموع ۷ جایزه به برگزیدگان اعطاء خواهد شد.

مرحله نهایی بزرگترین رویداد قرآنی وزارت بهداشت با عنوان بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی از امروز چهارشنبه ۱۹ مهرماه به طور رسمی در مجتمع فرهنگی- آموزشی و رفاهی زیباکنار به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور بیش از یک‌هزار نفر شرکت کننده آغاز می‌شود.

پذیرش تیم‌های شرکت کننده اعم از دانشجویان، کارکنان، اساتید واعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور که به مرحله نهایی جشنواره راه‌یافته‌اند و قرار است طی سه آیین اختتامیه از آنها تقدیر به عمل آید از ظهر دیروز آغاز شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.