سه‌شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵

به میزبانی علوم پزشکی گیلان

فردا آغاز بزرگترین رویداد قرآنی وزارت بهداشت در زیباکنار

بیرجند/ رویداد قرانی

مرحله نهایی بزرگترین رویداد قرآنی وزارت بهداشت با عنوان بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی از فردا چهارشنبه ۱۸ مهرماه به طور رسمی در مجتمع فرهنگی- آموزشی و رفاهی زیباکنار به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور بیش از یک‌هزار نفر شرکت کننده آغاز می‌شود.

به گزارش مفدا، مرحله نهایی بزرگترین رویداد قرآنی وزارت بهداشت با عنوان بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی از فردا چهارشنبه ۱۸ مهرماه به طور رسمی در مجتمع فرهنگی- آموزشی و رفاهی زیباکنار به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با حضور بیش از یک‌هزار نفر شرکت کننده آغاز می‌شود.

پذیرش تیم‌های شرکت کننده اعم از دانشجویان، کارکنان، اساتید واعضای هیات علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور که به مرحله نهایی جشنواره راه‌یافته‌اند و قرار است طی سه آیین اختتامیه از آنها تقدیر به عمل آید از ظهر امروز  آغاز می‌شود.

امروز ظهر قرار کاروان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی قرآن به عنوان نخستین گروه خود را به مجتمع فرهنگی- آموزشی و رفاهی زیباکنار خواهد رساند و همچنین امروز دانشگاه‌هایی همچون جهرم، گراش، فسا با ورود به محل برگزاری آیین اختتامیه و محل برگزاری مسابقات، مورد استقبال قرار خواهند گرفت و بعد از مراحل تشریفات و پذیرش در هتل و در اتاق‌های از قبل مشخص شده استقرار خواهند یافت

پذیرش بقیه تیم‌ها و کاروان‌های قرآنی به محض ورود تیم‌ها در محل‌های مشخص شده توسط تیم‌های ستاد پذیرش واسکان انجام خواهد شد.

اصل پذیرش تیم‌های حاضر در مرحله نهایی بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی از فردا چهارشنبه ۱۸ مهرماه ساعت ۱۰ صبح در مجتمع زیباکنار و در محل‌های مشخص شده انجام خواهد شد.

جهت سهولت در امر پذیرش تیم‌ها و نفرات شرکت کننده در مرحله نهایی جشنواره قرآن و عترت، پذیرش نفرات حاضر در تیم‌های هر دانشگاه علوم پزشکی توسط سرپرست تیم‌ها صورت می‌گیرد تا روند پذیرش تیم‌ها سریع‌تر انجام گیرد و تیم‌ها بلافاصله بعد از ورود، در محل‌های مشخص شده اسکان یابند.

تمامی میهمانان و مدعوین بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، در هتل کوثر واقع در مجتمع فرهنگی- آموزشی و رفاهی زیباکنار استان گیلان اسکان می‌یابند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.