یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۳

ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی از بازنشستگان و پیشکسوتان این دانشگاه تکریم کرد

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به مناسبت روز سالمندان و تکریم از بازنشستگان ، با حضور در محل کانون بازنشستگان این دانشگاه، از اعضای هیات مدیره و پیشکسوتان حاضر در محل کانون، تکریم و تقدیر کرد.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛ مهندس " علی تهرانی معتمد " رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی درباره حضور ریاست دانشگاه در محل کانون گفت: مهمترین پیام دیدار رئیس دانشگاه با اعضای هیات مدیره در محل کانون بازنشستگان، برای جوانان و خصوصا دانشجویان ، این است که باید درهر شرایط و مقامی که هستیم ، قدردان بزرگترها و سالمندان جامعه خود باشیم و آن فرموده پیامبر گرامی اسلام در مورد لزوم احترام به بزرگترها را آویزه گوش خود کنیم.

    وی افزود: بازنشستگان در پاسخ به حضور دکتر"عرب " رئیس دانشگاه  در محل کانون بازنشستگان و اهدای با احترام شاخه های گل به اعضای هیات مدیره ، از ایشان قدردانی کرده و ابراز امیدواری کردند که حضورشان صحنه آموزشی برای دانشجویان در جهت آینده ای بهتر برای آنان در سایه احترام به بزرگترها و تجربیات آنان باشد.

    به گفته مهندس تهرانی، در این جلسه که در فضای صمیمانه ای برگزار شد، دکتر" امیرمسعود عرب " رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ابراز علاقه مندی کرد که از تجربیات بازنشستگان استفاده کند و با برگزاری جلسات با اعضای کانون بازنشستگان بتوانند روش تبادل و انتقال تجربه های بازنشستگان را مدون کنند.

    رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی همچنین گفت که اعضای هیات مدیره در این نشست صمیمی با ریاست دانشگاه ، درخواست هایی را با ایشان مطرح کردند و دکتر عرب نیز نسبت به این درخواست ها، قول همکاری داد.

    مهندس تهرانی در پایان این گفت وگو، " درنظر گرفتن مکان مناسب برای فعالیت های کانون بازنشستگان ، همکاری و پشتیبانی دانشگاه در برگزاری مجمع عمومی بازنشستگان و امکان استفاده آسان تر بازنشستگان از امکانات رفاهی و پزشکی توانبخشی دانشگاه " را از جمله درخواست های بازنشستگان از رئیس دانشگاه عنوان کرد که دکتر عرب نیز نسبت به این درخواست ها قول همکاری داده است.

تهیه و تنظیم خبر: نعیمی پور

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.