دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶

مدیر دانشجویی علوم پزشکی آبادان:

بیش از ۷۰ درصد دانشجویان علوم پزشکی آبادان در خوابگاه سکونت دارند

مدیر دانشجویی آبادان

به گفته مدیر دانشجویی دانشکده علوم پزشکی آبادان، بیش از ۸۴۰ نفر از دانشجویان این دانشکده در خوابگاه اسکان داده شده‌اند.

"یداله طاهری" مدیر دانشجویی دانشکده علوم پزشکی آبادان در گفت و گو با مفدا آبادان از اسکان ۷۰ درصدی دانشجویان این دانشکده در خوابگاه ها خبر داد و گفت :" از مجموع ۱۴۰۰ دانشجو، تعداد ۸۴۴ دانشجوی خوابگاهی در این دانشکده داریم".

طاهری در ادامه افزود: "درحال حاضر تعداد ۵۱۹ دانشجوی دختر ساکن در خوابگاه قنوتی داریم که از این تعداد، ۱۱۳ نفر دانشجوی جدید هستند. همچنین ۶۶ دانشجوی پسر جدید به دانشجویان ساکن خوابگاه اضافه شد و جمع دانشجویان پسر ساکن خوابگاه به ۳۲۵ نفر رسید که ۲۲۸ نفر در خوابگاه جهان آرا و ۹۷ نفر در خوابگاه شهید طاهری ساکن هستند".

مدیر دانشجویی دانشکده علوم پزشکی آبادان همچنین خاطرنشان کرد: "برای چندمین سال متوالی توانستیم صددرصد متقاضیان خوابگاه را اسکان دهیم. این درحالی ست که همانند سال گذشته هیچ‌گونه تعهدی مبنی بر اختصاص خوابگاه به دانشجویان نداشتیم".

وی با اشاره به اسکان تمامی متقاضیان بومی در خوابگاه افزود : "گمان می‌رود که دانشکده علوم پزشکی آبادان تنها دانشگاهی باشد که حتی صددرصد متقاضیان بومی را هم در خوابگاه اسکان داده است؛ این درحالی‌ست که بستر خوابگاهی این دانشکده کوچکترین تغییری نکرده و حتی واحدی به واحدهای خوابگاهی اضافه نشده است".

طاهری همچنین ضمن ابراز امیدواری از بهبود اوضاع خوابگاه ها اضافه کرد :" درحال حاضر دو بلوک از خوابگاه واقع در منطقه ی دیری فارم آماده  تحویل است و مقرر است سه بلوک دیگر تا پایان آبان ماه تحویل داده شود. امید است که با تحویل گرفتن این خوابگاه بتوانیم تمامی دانشجویان پسر ساکن در دو خوابگاه جهان آرا و شهید طاهری را از ترم آینده ( ترم بهمن) در این خوابگاه اسکان دهیم".

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.