شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷

اردوی توجیهی دانشجویان دختر جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد

اردو توجیهی

اردوی توجیهی و گردشگری دانشجویان دختر جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی ایلام، به منظور آشنایی دانشجویان با قوانین و آئین‌نامه‌های معاونت فرهنگی دانشجویی و بویژه نحوه فعالیت نهاد های دانشجویی و تربیت بدنی و آشنایی با فعالیت‌های معاونت‌ و دفتر نهاد رهبری در دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا ایلام،  معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام   در این باره گفت: این  اردو به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید و باهدف ایجاد شورو نشاط دربین دانشجویان دختر جدیدالوروددانشگاه بر گزار شد. 

دکتر استاک افزود این اردو به مقصد منطقه تفریحی خوران در شهرستان ایوان برگزار شد که بیش از  ۱۳۰ نفر از دانشجویان دختر جدیدالوروددر آن شرکت کردند.

وی ادامه داد در این اردو کلاس های توجیهی و آموزشی برای دانشجویان توسط سلیمانی مدیر دانشجویی،محمد زاده مدیر فرهنگی، داوودیان سرپرست اداره مشاوره و کهزادی کارشناس تربیت بدنی برگزار شد و دانشجویان با فعالیتهای مربوطه به هر حوزه معاونت آشنا شدند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه اضافه کرد همچنین در این اردو دانشجویان در  مسابقات ورزشی شامل طناب کشی و طناب زنی، داژبال و والیبال شرکت کردند که به تیم ها و نفرات برتر از سوی معاونت فرهنگی دانشجویی جوایزی اهدا می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.