یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰

نشست دبیران کانونهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با ریاست محترم دانشگاه

کانونهای دانشجوئی

در آستانه برگزاری دومین هفته فرهنگی و نیز هفتادمین سالگرد تاسیس دانشگاه، برگزار گردید: نشست دبیران کانونهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با ریاست محترم دانشگاه

در آستانه برگزاری دومین هفته فرهنگی و نیز هفتادمین سالگرد تاسیس دانشگاه، برگزار گردید:

نشست دبیران کانونهای دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با ریاست محترم دانشگاه

دبیران کانونهای دانشجویی دانشگاه به منظور ارائه گزارش عملکرد یک ساله کانونهای دانشجویی و بهره گیری از نظرات و دیدگاههای ریاست محترم دانشگاه، نشستی صمیمانه و پرثمری را برگزار نمودند. در این نشست: بهنام امینی (نماینده کانونهای دانشجویی دانشگاه)، سعید ترشیزی (نماینده کانونهای اخلاق حرفه ای)، حمید راستی (نماینده کانونهای دینی و مذهبی)، محمد مهدی جلیلی (نماینده کانونهای هنری) و سرکارخانم مشکینی (نماینده کانونهای اجتماعی و خیریه)، به ارائه گزارش عملکرد کانونهای مربوطه پرداخته و مسائل و مشکلات موجود را با ریاست محترم دانشگاه در میان گذاشتند.

جناب آقای  دکتر صومی، رئیس محترم دانشگاه، پس از استماع موارد مطروحه، ضمن تقدیر و تشکر فراوان از همت شایسته و فعالیت های درخور توجه کانونها، کانونهای دانشجویی را بستر مناسبی برای رشد استعدادهای دانشجویان قلمداد کرده و بر حل مشکلات مالی و نیز حمایت هر چه بیشتر برای توسعه فعالیتهای آنها، تاکید نمودند. ایشان اظهار امیدواری کردند که در آینده نزدیک نسبت به واگذاری محل مناسب برای فعالیتهای هر چه بیشتر و بهتر کانونهای دانشجویی، اقدامات لازم صورت گیرد.

قبل از سخنان ریاست محترم دانشگاه، محمود فیضی، مدیر امور فرهنگی دانشگاه، با اشاره به اهمیت سرمایه انسانی در دنیای امروز و نیز نقش کانونهای دانشجویی در توسعه و تقویت سرمایه اجتماعی، رشد ده برابری تعداد کانونهای دانشجویی دانشگاه طی 4 سال گذشته را مورد توجه قرار داده و ضمن قدردانی از زحمات بی شائبه و فعالیتهای درخور شاِن دبیران و اعضای شورای مرکزی کانونها و نیز حمایت های بی دریغ راست محترم دانشگاه، موانع موجود بر سر راه توسعه کانونهای دانشجویی را برشمردند.

در پایان جلسه، از پوستر دومین هفته فرهنگی دانشگاه که به ابتکار و همت کانونهای دانشجویی برای اولین بار در سطح دانشگاههای علوم پزشکی کشور طراحی و اجرا میگردد، رونمایی شد.

لازم به ذکر است دانشگاه علوم پزشکی تبریز، با 27 کانون، بیشترین تعداد کانونهای دانشجویی را در بین دانشگاههای علوم پزشکی کشور داراست.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.