چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴

در احکامی جداگانه؛

دبیر و رئیس ستاد اجرایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) دانشگاهیان وزارت بهداشت منصوب شدند

انتصاب

دکتر محمدرضافراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در احکامی جداگانه دکتر محمدمهدی بحرالعلوم را به سمت دبیر و دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک را به سمت رئیس ستاد اجرایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) دانشگاهیان وزارت بهداشت منصوب کرد.

به گزارش مفدا، دکتر محمدرضافراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، در احکامی جداگانه دکتر محمدمهدی بحرالعلوم را به سمت دبیر و دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک را به سمت رئیس ستاد اجرایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) دانشگاهیان وزارت بهداشت منصوب کرد.

متن احکام صادر شده به شرح زیر است:

جناب محمد مهدی بحرالعلوم

رییس محترم مرکز قرآن و عترت(ع)

با اهدای سلام و تحیات؛

با احترام، نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و با عنایت به اهمیت فعالیت‌های قرآنی در دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی، به موجب این ابلاغ شما را به عنوان دبیر بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) دانشگاهیان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می‌نمایم.

امید است با استعانت از ذات باریتعالی و قرآن عظیم و تحت توجهات حضرت ولی عصر و ائمه طاهرین(ع) در مدیریت این حرکت ارزشمند موفق و منصور باشید.

جناب آقای دکتر شاهرخ یوسف زاده چابک

رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی  گیلان

با اهدای سلام و تحیات؛

احتراماً، نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و با عنایت به اهمیت گسترش فعالیتهای قرآنی در دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی به منظور توسعه و تقویت معنویت در میان دانشگاهیان، به موجب این ابلاغ شما را به عنوان رئیس ستاد اجرایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) دانشگاهیان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب مینمایم.

 امید است با استعانت از ذات باریتعالی و قرآن عظیم و تحت توجهات حضرت ولی عصر و ائمه‌طاهرین:در مدیریت این حرکت ارزشمند موفق و منصور باشید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.